Що можна з’їсти на ніч без шкоди для фігури – ТОП 6 продуктів

Якщо шкідливо їсти після 18:00, виникає наступне питання – коли ж тоді їсти? Більшість звичайних людей приходять додому після роботи увечері. І це час, коли вони найбільш голодні.

А “голодний”… це взагалі м’яко сказано. Можна з’їсти будь-що і чим більше, тим краще.

Зміст:

  1. Банани
  2. Мигдаль та волоські горіхи
  3. Йогурт
  4. Шпинат
  5. Мускатний горіх
  6. Солодка картопля

І якщо перші години після повернення з роботи можна ще якось протриматися, займаючи себе домашніми справами, то о 10 годині вечора шлунок дає про себе знати, воля слабшає, а ковбаса в холодильнику манить, манить, манить… Що ж робити тоді?

Відтепер самокатування закінчено! Виявляється, на ніч можна їсти без шкоди для фігури. Головне зробити це правильно. Звичайно, якщо ви з’їсте півкіло еклерів зі згущеним молоком або картоплі з салом, ви погано спатимете і можете потовстіти. Але якщо харчуватися «особливими» продуктами, можна зберегти нормальну вагу і навіть схуднути.

Хоча є й ті, хто каже, що не слід нічого їсти прямо перед тим, як лягти спати. Це не зовсім так. Вживання правильних видів їжі перед тим, як заснути протягом дня, насправді може допомогти вам швидше заснути, досягти дієтичних цілей та покращити якість вашого сну. Головне – харчуватися здоровою їжею та уникати нічних перекусів, особливо якщо ви дивитеся улюблений серіал чи читаєте захоплюючу книгу. Неправильний вибір закусок перед сном може стати на заваді комфортному сну, змусити вас прокинутися посеред ночі і навіть стати жертвою несприятливих станів, таких як хвороби серця або діабет. Навпаки, є продукти, які вважаються поживними та корисними для здоров’я сну через їхню вроджену здатність підвищувати рівень серотоніну або мелатоніну.

Відомо, що певні продукти, що вживаються перед сном, покращують якість сну та забезпечують почуття ситості протягом усієї ночі.

Включіть ці продукти, що викликають сон, у свій раціон.

Щоб навчити вас їсти правильну їжу, ось 6 продуктів, які ви повинні почати їсти перед сном.

1. Банани

Було виявлено, що, будучи потужним джерелом калію і магнію, банани дозволяють вашим м’язам розслабитися і значно підвищують рівень мелатоніну, допомагаючи вам почуватися більш розслабленим і готовим до сну.

2. Мигдаль та волоські горіхи

Мигдаль та волоські горіхи перед сном

Легка їжа, яку можна їсти перед сном, мигдаль — один із найкращих продуктів, які допоможуть вам краще спати. Мигдаль багатий на кальцій, який допомагає заспокоїти тіло і розслабити м’язи. Кальцій відіграє ключову роль, допомагаючи мозку перетворювати амінокислоту триптофан на мелатонін, що викликає сон. Жменя волоських горіхів – це більше, ніж просто відмінне джерело мелатоніну, вони також багаті на корисні для серця омега-3 жирні кислоти.

3. Йогурт

Для тих, хто має непереносимість лактози, йогурт є хорошим варіантом. Збагачений триптофаном та кальцієм, він допомагає відновити сон. Він також містить велику кількість вітаміну D та мелатоніну, які, як відомо, сприяють гарному сну.

4. Шпинат

Шпинат перед сном

Ще один здоровий продукт, корисний при безсонні, шпинат багатий на триптофан, фолієву кислоту, магній і вітамін В. Цей універсальний продукт також є відмінним джерелом фолієвої кислоти, магнію і вітамінів В6 і С, які сприяють синтезу серотоніну, а згодом і мелатоніну, що викликає сон.

5. Мускатний горіх

Мускатний горіх перед сном

Мускатний горіх – це сильнодіюча лікарська спеція, що використовується у традиційній індійській кухні. Вона допомагає заспокоїти нерви та викликати спокійний сон, вивільняючи серотонін. Додайте дрібку мускатного горіха у свій трав’яний чай або приймайте його разом із теплим молоком.

6. Солодка картопля

Солодка картопля перед сном

Солодка картопля — ще один продукт, що викликає сон, який можна їсти на ніч. Відомо, що його мінерали, що містять калій, магній та кальцій, допомагають заспокоїти нерви та сприяють якісному сну. Вживання багатого клітковиною овочів гарантує, що вам не доведеться турбуватися про те, щоб прокинутися голодним посеред ночі.

Отже, сьогодні ввечері виберіть з безлічі здорових закусок, таких як фрукти, горіхи, насіння та молоко, які вимагають мінімальної підготовки, але можуть значно покращити якість сну.