Чого бояться чоловіки на початку стосунків

Я впевнен, що більшість жінок помічали, як важко змусити чоловіків вступити у тривалі стосунки. Є кілька речей, чого бояться чоловіки на початку стосунків найбільше. Більшість із них зникне з часом, але добре знати про те, що може стримувати вашого хлопця.

Зміст:

1. Втрата свободи

Хлопцям подобається відчувати, що вони можуть розправити крила і відлетіти будь-якої миті. Чим глибше ми входимо у відносини, тим більше ми боїмося втратити цю свободу. Менше часу на самоті, менше часу з друзями та більше зобов’язань «відзначатись» про все, що ми робимо. Справа не в тому, що нам не подобаються наші стосунки і все, що вони вносять у наше життя, але відмова від нашої автономії лякає.

2. Зміна

Як тільки ми освоїлися і звикли до чогось, ми не хочемо змінюватись. Ось чому іноді ми можемо чинити опір новим відносинам. Ми не хочемо змінювати нашу рутину або навіть деякі частини нашого будинку, які мають перетворити його холостяцьку барлігу. Ми також залежимо від звички, тому вступ на новий шлях може бути трохи страшним. Хороша новина полягає в тому, що як тільки ми адаптуємось, ми зможемо добре пристосуватися до серйозних стосунків. Але потім, коли ми це зробимо, ми починаємо боятися, що стосунки закінчаться, створюючи нові зміни. Це порочне і дещо безглузде коло.

3. Невірність

Так, деякі хлопці зраджують, перебуваючи у серйозних відносинах, але, як не дивно, багато хлопців бояться опинитися на іншому боці. Якщо хлопець йде ва-банк у відносинах, він очікує, що ви зробите те саме. Іноді ми непокоїмося, що це не так. Якщо він зрадив або був обдурений під час минулих стосунків, він завжди боятиметься, що це повториться у будь-яких подальших стосунках.

4. Неминучий занепад

Очевидно, початок відносин жаркий, пристрасний і приголомшливий, але багато хлопців побоюються, що вони не зможуть продовжувати це довго. Коли ми вступаємо у стосунки, є сподівання, що вони триватимуть вічно, але в глибині душі ми боїмося, що не зможемо їх продовжити.

5. Вибір неправильної людини

Коли хлопець робить рішучий крок у серйозних відносинах, він рідко має план виходу. Зазвичай він припускає, що знайшов «Єдину» і що це триватиме вічно. Однак, якщо з’являться якісь ознаки неприємностей, він почне побоюватися, що вибрав не ту людину. Це має пройти з часом, але якщо у відносинах колись виникнуть труднощі, цей страх посилиться.

6. Фінансові проблеми

Для хлопців грошові проблеми, як правило, йдуть пліч-о-пліч з серйозними відносинами. Він починає думати про глобальні речі, такі як діти та сім’я, які можуть бути лякаючими. Також є невеликий тиск, щоб пригостити свою дівчину прекраснішими речами в житті, що може створити навантаження на бюджет людини. Так, деякі хлопці дійсно скупі, але навіть якщо ваш хлопець здається трохи скупим, він може просто турбуватися про те, як відносини вплинуть на його довгострокове фінансове становище.

7. Зустріч з іншими важливими людьми у вашому житті

Усі ми знаємо, що вступати у стосунки означає зустрічатися з батьками та друзями іншої людини. Це абсолютно нове коло людей, яким ви повинні сподобатися. Це може бути страшним і трохи приголомшливим для більшості чоловіків. Дехто з нас здивований, що ми знайшли хоч одну людину, якій ми подобаємося. У хлопців загальний страх полягає на рахунок однієї людини, наприклад, одного з ваших друзів чи батьків, якому ми не сподобаємося, і цього буде достатньо, щоб стосунки розвалилися.

8. Заперечення

Напевно, це найбільший страх чоловіків у житті. Майте на увазі, що зазвичай ми самі відповідаємо за те, щоб запросити дівчину на побачення і зрештою попросити її вийти за нас заміж. Страх того, що вона може сказати «ні» завжди знаходиться в глибині наших голів. Навіть коли справи йдуть добре, ми турбуємося, що одного разу вона прокинеться і одного їй буде недостатньо. Чи то на початку чи в середині стосунків, більшість хлопців постійно бояться бути відкинутими.