БДСМ: хто цим займається і чи варто пробувати

Не часто можна побачити людину, яка буде розголошувати свої сексуальні вподобання на широку аудиторію. Хтось точно знає, що йому зриває дах від рольових ігор, хтось фанатіє від анальної стимуляції. А є й ті, хто практикують БДСМ або ж відчувають сильний потяг до цієї теми. Ці люди нічим не відрізняються від інших і їх уподобання так само мають право на існування. Але як щодо поговорити більш розгорнуто, як про людей, які дотичні до Теми, так і про необхідність опановувати БДСМ практики, якщо ви відчули в собі нездоланний потяг?

Дуже часто люди, які практикують БДСМ мають у своєму характері деяку схильність до садизму або мазохізму, чи навіть добре усвідомлюють, що є повноцінними садистами/мазохістами. У психоаналізі існує розділення морального і сексуального садомазохізму. Такі зміни закладаються в дитинстві, а по мірі дорослішання зростають разом із дитиною, трансформуються і видають кінцевий результат у вигляді певних сексуальних уподобань. Садисти – отримують задоволення від фізичних і моральних страждань партнера під час сексу. Мазохісти – отримують задоволення лише відрікаючись від своїх бажань і потреб, заслуговуючи на любов будь-якими способами.

Але не лише садомазохісти практикують БДСМ. Багато залежить від моделі поведінки в сім’ї. Якщо людина проживала в сім’ї, де емоційні контакти між членами родини були сильно обмежені або відсутні; у родині з аб’юзивними або занадто суворими і консервативними батьками – то велика вірогідність, що під час дорослішання, в її підсвідомості відкладуться різні установки, одна з яких: «любов та біль – неділимі».

Ще один варіант – людина несе на собі тягар обов’язків щоденно: робота, домашні справи, піклування про батьків або малих дітей, проблеми з фінансами або питання самореалізації. І в таких випадках БДСМ відносини стають «чарівною паличкою»: людина на деякий час стає Сабміссів, віддаючи контроль у чужі руки. Не задумуючись про проблеми і обов’язки, які будуть чекати по закінченню сесії. Психосексуальний спосіб отримати розрядку і розслабитися.

Я не здивуюсь, якщо після прочитаного у вас виникнуть сумніви – а чи варто пробувати той БДСМ чи і так нормально. Ті, хто має нейтральне ставлення до Теми, можуть, для початку, спробувати легкі укуси, ляпаси та бондаж – так ви зможете почати осягати всі тонкощі цієї культури і додати трохи нових відчуттів у свій секс.
БДСМ варто спробувати не через те, що у вас були суворі батьки, або задовбали на роботі. Це – унікальний інструмент для розкриття сексуального потенціалу вашого тіла і взаємодії між партнерами у інтимній обстановці. Для того щоб налагодити контакт було простіше, можна пошукати в інтим-магазині НеДляСкуки бдсм набори для новачків, або обрати кілька девайсів для різних практик. Але спробувати однозначно варто, це буквально золота жила по отриманню задоволення! Якщо не сподобається – завжди можна зупинитися і повернутися до звичного сексу.

Наприклад стимуляція грудей для жінок є однією з найпопулярніших практик, бо здатна подарувати не тільки незнані раніше відчуття, а й довести до оргазму. Звичайно, якщо груди жінки є достатньо чутливими. Зв’язування і домінація сподобаються парам, в яких жінці хочеться бути слабшою, а улюблений жанр у фільмах для дорослих – коли чоловік бере жінку силою. Дуже поширена фантазія, яку легко втілити в реальність, отримавши не тільки новий досвід, а й унікальне задоволення. Ігри з анальними іграшками та масаж простати теж не є чимось дивним або забороненим у світі БДСМ практик. Домінуюча жінка, що доводить свого партнера до кульмінації «забороненими» способами – дуже цікава та еротична практика. Немає нічого, що було б неправильним під час тематичних сесій, якщо це подобається обом партнерам.