Що подарувати хлопцю на рік відносин — ТОП 10

Не виходячи з дому, ми пропонуємо вивчити 10 варіантів подарунків на перші роковини стосунків для хлопця, від унікальних до недорогих. Як і у випадку з будь-яким подарунком, важливим є сенс; навіть недорогий подарунок може мати велике значення.

Ваш хлопець і стосунки унікальні, тому подумайте нестандартно та подаруйте йому творчий подарунок на річницю.

Парфумерія

Це може бути як одеколон, так і будь-який засіб для догляду за тілом для чоловіків. Ви можете або подарувати своєму хлопцеві подарункову карту, щоб він міг прийти і вибрати власний аромат, або зробити це самостійно. При цьому потрібно заздалегідь дізнатися про смаки одержувача подарунка. У будь-якому випадку краще постаратися не дарувати надто солодкі чи надто різкі аромати.

Навчальні курси

Будь то бальні танці або спільне приготування, відвідування навчального курсу дасть можливість проводити більше часу разом, займаючись тим, що вам обом подобається. Додайте милу листівку, яка каже щось на кшталт: «Хоча це наш перший рік, я сподіваюся, що нам доведеться ще багато років навчатися разом». Зробіть час особливим, організувавши унікальне побачення після або перед кожним уроком.

Портрет

Подаруйте свій перший рік портрет вас двох. Наприклад, можна замовити таку роботу у художника, який намалює чи проілюструє портрет. Якщо ви не хочете саме свій портрет, подумайте про те, щоб зробити друк фото з місцями, де ви були, або тих, що особливо були важливими протягом першого року відносин, або щось, що зображує улюблене заняття.

Сесія татуювання

Якщо ваш хлопець любить робити татуювання або говорив про татуювання, яке він завжди хотів, замовте для нього сеанс. Так як у нього залишиться татуювання на все життя, він завжди буде думати про вас, коли побачить її. З таким подарунком важливо, щоб ви дали зрозуміти, що не очікуєте, що він зробить татуювання з вашим ім’ям або щось пов’язане з вашими відносинами.

Футболка улюбленої команди

Незалежно від того, чи ваш хлопець захоплюється футболом, баскетболом, хокеєм або будь-яким іншим видом спорту, ви можете подарувати йому майку або футболку з індивідуальним принтом. Просто виберіть команду, яка йому найбільше подобається, і надрукуйте на майці його прізвище замість імені одного з гравців команди. Цей класичний подарунок показує, що ви звертаєте увагу на деталі того, що йому подобається, і оскільки він може бути трохи дорогим, він показує його цінність конкретним чином.

Фото колаж

Колекція фотографій за рік, проведений разом, викликає ностальгію, до того ж він думатиме про вас щоразу, коли побачить її. Не ускладнюйте завдання, використовуйте фоторамку-колаж з ремісничого магазину або відвідайте спеціальні веб-сайти, щоб створити кумедну тематичну картину.

Подорож

Створіть новий спогад, взявши свого хлопця у подорож. Це може бути повторне відвідування місця вашого першого побачення або ви можете здійснити романтичну екскурсію, наприклад, круїз під місяцем або подорож у винну країну.

Зробіть це одноденною або тривалішою прогулянкою залежно від вашого часу та бюджету.

Квитки на спортивний захід

Хлопці люблять ігри, тому плануйте заздалегідь та купіть два квитки на місцевий спортивний захід та додайте особливий сюрприз, щоб відсвяткувати річницю. Зв’яжіться з місцем проведення заздалегідь і запитайте, чи можуть вони відзначити вашу річницю табличкою або оголошенням через гучномовець; більшість невеликих парків будуть раді допомогти. А ще краще, подивіться, чи зможете ви зустрітися та привітати особисто деяких гравців.

Календар любовних купонів

Зробіть своєму хлопцеві календар, на кшталт адвент-календаря. Він зможе святкувати весь місяць після вашої першої річниці, отримуючи якийсь невеликий сюрприз, який він з нетерпінням чекатиме щодня. Складіть індивідуальні любовні купони, які пропонують такі речі, як контроль над телевізором протягом одного повного дня, масаж ніг або домашню їжу. Вам знадобиться купон на кожен день місяця. Кожен день ваш хлопець може відкрити свій подарунок на день і ви його виконаєте.

Щомісячна передплата

Порадуйте свого хлопця подарунками на цілий рік, купивши йому абонемент на 12 місяців у тренажерний зал чи бокс-клуб. Виберіть предмет, який він любить найбільше у світі, наприклад, їжу чи напій, аксесуари чи предмети для хобі, і ви, найімовірніше, зможете оформити щомісячну доставку цього товару.

Поради щодо вибору подарунку на першу річницю

Деякі подарунки є класикою, тому вони завжди йдуть добре незалежно від того, з яким хлопцем ви зустрічаєтеся. Ці подарунки відповідають його інтересам і є тлом для спільного створення нових спогадів.

Може бути складно знайти чудовий подарунок, який не обійдеться в кругленьку суму і не опиниться в ящику столу. Є три основні моменти, які слід враховувати при виборі подарунка для нього на першу річницю:

  1. Вибирайте те, що, як ви вже знаєте, він любить і уникайте того, що він ненавидить.
  2. Шукайте спосіб зв’язати його хобі з вашими стосунками.
  3. Внесіть свій особистий штрих, свою індивідуальність подарунку, щоб показати, що він походить від вашого серця.

Хлопці не дівчата

Вибираючи, що подарувати хлопцеві на річницю весілля, майте на увазі, що те, що подобається жінкам – свіжі квіти, романтичні дрібнички та милі плюшеві ведмедики – не завжди подобається чоловікам. Замість витрачати гроші на дрібнички, подумайте про те, що йому подобається і що йому потрібно. Він оцінить турботу.