Що таке тейпи для обличчя

Кінезіо-спортивний тейп – безпечний неінвазивний метод ліфтингу, що омолоджує, який використовується для зменшення набряків і зморшок на обличчі.

Тейпування обличчя – це не зовсім романтично). Однак цей метод запобігає тонким лініям і зморшкам, використовуючи тейпи, розміщені на певних ділянках обличчя. Якщо ви клеїте тейп на ніч, стрічка повинна в ідеалі стискати м’язи та обмежувати їх рухи, не дозволяючи вам хмуритися або робити інші зморшки уві сні. Також кажуть, що тейпування обличчя запобігає зморшкам, спричиненим сном на боці та животі.

Зміст:

Тейпи для обличчя, можливо, не є мейнстримом, але в цьому немає нічого нового. Від артистів до кінозірок тейпування обличчя використовувалося для миттєвої підтяжки шкіри та маскування зморшок у стратегічних місцях. Наклеюючи тейпи на обличчя в певних напрямках, можна досягти миттєвого ефекту підтяжки обличчя.

Переваги тейпування обличчя

Ось у чому справа: всі лікарі згодні з тим, що зморшки та тонкі лінії, безумовно, виглядають краще, коли накладено тейп. Тому використовувати його на ніч здається спірним питанням – тейп не зменшить ваших зморшок. Однак при використанні на якомусь заході він може приховати ознаки старіння та миттєво підтягнути обличчя.

Переваги:

  • розгладжує зморшки навколо рота, очей, чола та шиї;
  • зменшує друге підборіддя;
  • знімає набряклість, особливо навколо очей.

Але, як кажуть, використання пластиру для обличчя схоже на використання макіяжу для маскування плям – це миттєвий матеріальний ефект, а не довгострокове рішення чи виправлення. Якщо ви дійсно хочете лікувати зморшки, пропонуємо розглянути лазерну терапію, хімічний пілінг та інші процедури у клініці.

Побічні ефекти тейпування обличчя

Навіть як короткострокове, миттєве рішення тейп для обличчя може бути досить громіздким і тоді важко замаскуватися навіть за допомогою сильного макіяжу. Крім того, всі лікарі говорять про можливе роздратування через клей на стрічці.

Рідко у деяких людей може бути реакція на стрічку. Клей сам по собі не є небезпечним для вашої шкіри, хоча його носіння протягом тривалого часу може призвести до того, що шкіра не отримає достатньої кількості повітря або природного зволоження. Трапляються випадки, коли у людей розвивається алергічний контактний дерматит на інгредієнти, що входять до складу клею.

Багаторазове використання швидше за все викликатиме роздратування у більшості людей, незалежно від матеріалів, з яких виготовлений тейп. Якщо тейп залишається на тривалий час, він може викликати закупорку пір та прищі через накопичення поту та шкірного сала.

Висновки

Використання тейпу для обличчя для боротьби зі зморшками викликає суперечки, оскільки більшість дерматологів та косметологів згодні з тим, що пластирі та пов’язки не будуть ефективно зменшувати, видаляти чи запобігати зморшкам. Кажуть, що стрічки проти зморшок працюють, якщо ви накладете їх, скажімо, на зморшки навколо очей або на лоб і залишите на ніч, але основна проблема тут полягає в тому, що ефект розгладження триває лише доти, доки стрічка наклеєна. Як тільки ви прокинетеся і видалите стрічку, ви повернетеся до вихідної точки.