Що таке флюїди для обличчя

Зволоження обличчя — один із найважливіших кроків у догляді за шкірою. Він зберігає шкіру зволоженою, допомагає регулювати вироблення шкірного сала і робить шкіру більш гладкою та м’якою. 

Зволожуючий засіб для обличчя являє собою лосьйон, крем-емульсію, сироватку або флюїд, до складу яких входять пом’якшувальні речовини, які допомагають шкірі залишатися зволоженою. Такі засоби зволожують поверхневі шари шкіри. Їхня основна перевага полягає в тому, що вони запечатують шкіру, утримуючи вологу та поживні речовини, захищаючи її від подразників навколишнього середовища.

Як працюють зволожуючі засоби?

Зволожуючі засоби для обличчя працюють двома способами: вони або утримують вологу у вашій шкірі, створюючи тимчасове ущільнення, або відновлюють втрачену вологу у зовнішньому шарі вашої шкіри. У зволожуючих засобах є 4 класи інгредієнтів: 

  • Оклюзиви, такі як вазелін, утворюють захисну плівку; 
  • Зволожувачі, такі як гіалуронова кислота та біонова кислота, втягують воду з глибших шарів шкіри та атмосфери; 
  • Пом’якшувальні засоби, такі як гліцерин, заповнюють тріщини та шорсткості, допомагаючи розгладити шкіру;
  • Інгредієнти для відновлення бар’єру, такі як кераміди та глюконолактон полігідроксикислоти (PHA), замінюють натуральні жири та кондиціонери для шкіри, допомагаючи кожному бар’єру функціонувати оптимально. 

До складу більшості продуктів входить комбінація інгредієнтів, тому краще вибирати зволожуючий засіб залежно від вашого типу шкіри та/або її проблем.

У чому різниця між флюїдами для обличчя та зволожуючими кремами? 

Текстура флюїду для обличчя легша, ніж текстура крему, який містить більше живильних та захисних активних інгредієнтів. Зволожуючий крем для обличчя містить, наприклад, масло ши, сквалан та незамінні жирні кислоти, які краще захистять шкіру у разі стресу через холодну або суху погоду. Зволожуючий флюїд для обличчя містить, крім іншого, активний інгредієнт, який, навпаки, поглинатиме надлишки шкірного сала, які можуть з’явитися внаслідок спекотної або вологої погоди.

По суті, флюїд для обличчя – це м’який та легший крем для обличчя. Може бути як для нормальної, комбінованої, так і для чутливої ​​шкіри. Захищає, зміцнює та глибоко зволожує шкіру, роблячи її більш здоровою та збалансованою. Відновлює баланс шкіри, оскільки часто містить пребіотики. Не забиває пори. 

Легкий флюїд для обличчя є ідеальною основою під макіяж. Він також ідеально підходить під денний крем SPF. Шкіра виглядає більш гладкою, свіжою та оновленою.

Навіщо треба зволожувати шкіру?

Найпростіші зволожуючі засоби для обличчя запобігають сухій шкірі, але це ще не все, що вони можуть зробити. При постійному використанні зволожувальні засоби можуть покращити бар’єр шкіри. Зволожуючі засоби з антивіковими інгредієнтами також заспокоюють чутливу шкіру та покращують її тон та текстуру, допомагаючи шкірі виглядати більш пружною та здоровою. Використання зволожуючого крему поверх сироватки допоможе зафіксувати активні та поживні речовини останньої.

Якісний флюїд для обличчя має такі властивості:

  • Забезпечує інтенсивне та глибоке зволоження шкіри.
  • Заспокоює шкіру та робить її менш чутливою
  • Знімає подразнення шкіри
  • Балансує, зміцнює та захищає шкіру
  • Нейтралізує pH шкіри

Як і коли застосовувати флюїд для обличчя?

Наносити на чисту шкіру вранці та ввечері. Можна також використовувати під макіяж, завдаючи відразу тональний або ВВ-крем, при цьому не побоюючись, що жирний крем скочуватиметься. Для шкіри навколо очей краще все ж таки вибирати більш щільні поживні креми.