Як накрутити волосся на утюжок

Ви знаєте, як усі ці інстадіви створюють свої ідеальні пляжні локони? Вони використовують всього лише випрямлячі для волосся! Так-так, для того щоб отримати ці приголомшливі хвилі на волоссі досить звичайного утюжка.

Але якщо ви не знаєте, як поводитися з ним, може бути досить складно зрозуміти, як отримати потрібний результат, при цьому не зіпсувавши волосся. Однак не варто занадто зациклюватися на цьому — є всього сім простих кроків, які вам потрібно виконати, щоб отримати гідне “інста” волосся вашої мрії.

Крок 1: Нанесіть на волосся термозахисний засіб

Безпека понад усе. Не забудьте нанести термозахисний спрей або крем, щоб волосся не підгоріло і не пошкодилося.

Крок 2: З правого боку почніть завивати волосся ближче до потилиці

Розділіть волосся приблизно на 4-сантиметрові смуги, починаючи від потилиці, і пропустіть пасмо між двома затискачами утюжка. Потім одним плавним рухом (інакше ви створите купу негарних завитків на волоссі) поверніть зап’ястя у бік від обличчя, щоб волосся струменіло над (а не під) утюжком.

Щоб створити завиток, вам потрібно стежити за тим, щоб волосся продовжувало обертатися навколо циліндра утюжка, коли ви підштовхуєте його до кінця пасма. По суті, це та сама техніка, що і при скручуванні стрічки ножицями. О, і ще невелике нагадування: чим менше пасмо, тим кучерявіше буде ваше волосся. Так що, якщо ви хочете зробити супер тугі локони, розділіть пасмо шириною менше 3 сантиметрів.

Крок 3: Рухайтеся вгору до лінії росту волосся

Продовжуйте просуватися до лінії росту волосся за допомогою утюжка. Не забудьте захоплювати волосся утюжком трохи вище середини довжини – це гарантує, що ваші локони почнуться ближче до маківки, а не тільки на кінцях.

Крок 4: Візьміть пасмо волосся у обличчя по лінії росту волосся

Закінчіть праву сторону, приступивши до волосся біля обличчя. Захопіть переднє пасмо волосся по лінії зростання. Затисніть волосся посередині довжини, потім відверніть утюжок від обличчя. Ці пасма дуже легко закрутити, так як волосся у лінії росту не таке густе, як решта.

Крок 5: З лівого боку знову почніть із потилиці

Повторіть другий крок, але цього разу з лівого боку голови.

Якщо ви правша, коли закручуєте середню частину волосся, ваша права рука тягнеться над головою, а ваші пальці мають бути спрямовані донизу. Таке положення руки є нормальним (навіть якщо воно може здатися дивним), і воно допоможе краще контролювати випрямляч. Однак по мірі того, як ви рухаєтеся до кінців, відводячи зап’ястя від обличчя, ви виявите, що вашій руці потрібно опинитися перед обличчям, щоб досягти кінчиків.

Крок 6: Завершіть укладання пасм біля обличчя

Повторіть крок 4 і закінчіть укладання переднього волосся на лінії росту з лівого боку. (Знову ж таки, підніміть праву руку над головою, а потім піднесіть її до обличчя, щоб легко керувати утюжком.) Обов’язково проведіть пальцями по кучерях, щоб трохи їх розбити. Використовуйте гребінець для більш однорідного укладання, якщо вам не подобається вигляд розділених локонів.

Крок 7: Збризніть волосся лаком для фіксації

От і все! Ви успішно накрутили волосся на утюжок. Перш ніж вийти з дому або зробити фото, збризніть пасми лаком для волосся, щоб переконатися, що ваші локони довго триматимуться.