Догляд за шкірою: основні правила

Шкіра – найбільший орган у нашому організмі, який потребує не менш дбайливого догляду. Не секрет, що шкіра обличчя вимагає особливої уваги, оскільки є ніжною і завжди взаємодіє з навколишнім середовищем: сонцем, пилюкою, косметикою тощо.

Що ж такого важливого у щоденній рутині, яку ми, жінки та чоловіки, робимо. Давайте розберем основні правила по догляду за шкірою обличчя.

Перше, найголовніше те, що усі засоби повинен підбирати лікар-косметолог, виходячи з Вашого типу шкіри, віку, особливостей та схильностей. Звісно, від компетентного призначення залежить якість шкіри. Косметолог робить діагностику Вашої шкіри і визначає тип, стан, вік та особливості епідермісу. Весь догляд повинен закривати усі ці моменти, які побачив косметолог.

Цікавий факт, яким ми хочемо поділитись є те, що шкіра досить добре реагує на температуру води. Доведено, що умивання холодною водою призводить до звуження кровоносних судин, що знижує живлення епідермісу, тобто шкіра гірше буде поглинати корисні компоненти, які містяться у складі засобів. Гаряча вода, навпаки, розширює кровоносні судини, чим погіршується еластичність шкіри. Вихід є: потрібно вмиватися саме водою кімнатної температури.

Отож, перший етап – демакіяж. Якщо Ви наносите макіяж або сонцезахисний крем, то його обов’язково потрібно змивати. Для цього косметологи радять використовувати гідрофільну олію або міцелярну воду, що Вам подобається найбільше. Ці засоби не порушують гідроліпідну мантію шкіри та ефективно видаляють надлишки шкірного сала, а також інші забруднення.

Як вибрати очищуючий засіб.

Етап очищення починається з гелю, пінки або молочка на водній основі, які приберуть залишки гідрофільної олійки або ж міцелярної води. Оскільки повністю змити гідрофільну олію з шкіри неможливо, бо вона містить жири, які розщеплюють макіяж. То косметологи радять  обов’язково придбати міцелярку або гідрофільну олію.

Не можна пропускати етап тонізації, він збалансовує рН шкіри, зменшує відчуття стягнутості, а також зволожує після двоетапного очищення. Завдяки тоніку інші активні засоби будуть легше і глибше проникати у нашу шкіру.

Далі йдуть есенції або ж сироватки. Сироватки – це висококонцентровані засоби, які містять важливі активні інгредієнти, які потрібні Вашій шкірі (вітамін С, екстракт галактомісіс, гіалуронова кислота, ніацинамід тощо). Есенція – це щось середнє між сильною тонізацією і слабкою сироваткою, це вже на Ваш вибір.

Вибір крему.  

Завершальним етапом є нанесення крему для обличчя та шкіри навколо очей, ці засоби закріплюють всю, попередньо пророблену, роботу. Він повинен напитувати шкіру вологою та заспокоювати.

Якщо Ваша шкіра схильна до появи пігментних плям, то у ранковому догляді слід використовувати після крему ще один засіб, який містить захист від ультрафіолетового випромінювання, а також для того, щоб попередити фотостаріння. До речі, косметика Medik8 спеціалізується на легких та дієвих формулах. Бережіть свою шкіру!