Що потрібно жінці від чоловіка у стосунках

Коли справа доходить до того, що потрібно жінці у стосунках, і чоловіки та жінки часто перебувають у емоційному безвиході.

Ми відчуваємо, що чогось не вистачає. Більшість сучасних чоловіків не можуть повністю зрозуміти своїх жінок, а жінки не можуть повністю відкрити свої чоловіки.

Жінки не відкриваються, бо чоловіки не дають їм того, що їм потрібне. Жінки відчувають розчарування та образу; вони страждають. Коли жінки страждають та відчувають, що їх не помічають, вони закриваються від своїх чоловіків.

На щастя, ви можете навчитися потрібним інструментам, щоб повніше розуміти свою жінку. Ви можете дати своїй партнерці те, що їй потрібно, дозволяючи їй відчути, що її цінують, щоб вона знову відкрилася.

Розуміння того, що ви можете зробити, щоб допомогти своєму партнеру повністю розкритися, покращить не лише ваші стосунки, а й усе ваше життя. Ось сім речей, які потрібні всім жінкам у стосунках.

1. Відчувати себе коханою

Коли жінки почуваються коханими, вони розслаблюються та відкриваються. Спори розсіюються, секс удосталь, і їхня жіноча енергія, що живить, тече через наше життя.

Відсутність впевненості у вашому коханні – це підтекст кожної суперечки між вами та вашою партнеркою.

Якщо вона незадоволена тим, що ви зустрічаєтеся з друзями, або вона засмучена через свій робочий день, або відповідає вам лише короткими фразами, то, швидше за все, причина в тому, що вона не почувається досить коханою.

Навчіться бачити наскрізь її слова, дії та настрої і побачте, у чому справжнє коріння всього цього.

2. Почуватися в безпеці

З самого раннього віку ведеться війна за жіночу самооцінку, сексуальність та безпеку.

Через шквалу жінок, які позбавляють прав жінок повідомлень про їх сексуальність, жінкам необхідно мати безпечний простір, де вони відчувають, що можуть довіряти своїм партнерам.

Вона хоче довіряти чоловічій силі. Вона хоче відчувати, що ми впораємося з усім. Вона хоче відчувати, що ми не засудимо її, якщо вона попросить про щось ризиковане. Вона хоче знати, що ми не рухнемо від поразки, якщо зазнаємо невдачі.

Створивши безпечний простір для своєї жінки, щоб вона могла відкритися емоційно та сексуально, ви зробите їй дуже потужний подарунок – ви дозволите їй рости у ваших стосунках та усунути старі емоційні ушкодження.

3. Почуватися унікальною

Жінки хочуть щоб їх помічали. 

Вона хоче відчувати, що ви чуєте її та розумієте її емоційний стан. Вона не обов’язково хоче, щоб ви були порушені її емоційним станом, але вона хоче, щоб ви були свідком цього.

Якщо вона сидить через кімнату від вас, а ви не помічаєте, що вона емоційно страждає і ось-ось розплачеться, вона почне менше довіряти вам. Вона подумає: «Якщо він не бачить, що мені зараз боляче, скільки часу йому знадобиться, щоб це зрозуміти? Чи буду я страждати протягом кількох днів чи тижнів, перш ніж він усвідомить це або подбає про те, щоб допомогти мені пройти через це? Думаю, я маю покладатися тільки на себе в плані емоційної підтримки».

Життя може здаватися надзвичайно самотнім, навіть у відносинах. Ви повинні постійно показувати своїй партнерці, що хоча б одна людина слухатиме її і залишиться в дорозі з нею по життю. (Підказка: ця людина — ви.)

4. Мати дозвіл на турботу

Подібно до того, як чоловіча енергія потребує захисту, жіноча енергія прагне виховувати. Жінки хочуть бачити тріщини в наших обладунках. Вони хочуть бачити, що ми довіряємо їм достатньо, щоби відкритися. Вони хочуть мати можливість допомогти нам у нашій смутку.

Інтегрований, розвинений чоловік, який має збалансовану чоловічу енергію, а також свою власну частинку жіночу, вітав би турботу своєї жінки.

Якщо ви хлопець, який читає це, ви коли-небудь були в ситуації, коли тримали двері відчиненими для жінки, просто тому, що це ввічливо (але більше просто тому, що вона людина), а вона у відповідь виносить вам мозок. За це? “Що? Я не можу відчинити собі двері, бо я жінка? Ти сексистська свиня!”

Це приклад пораненої, неврівноваженої жінки, яка не хоче брати допомогу від чоловічого джерела. Саме так почувається ваша партнерка, якщо ви відштовхуєте її, коли почуваєтесь найбільш уразливим. “Мені не потрібно класти голову тобі на груди і розповідати тобі про свої почуття, тому що у мене їх немає!” Це брехня, яка служить вашій меті не впустити вашу жінку до себе в душу. Відсутність відкритості та щирості змушує вас і вашу партнерку страждати. 

То впустіть її. Вона може допомогти.

5. Відчувати себе бажаною

У чому основна різниця між вашими відносинами з партнеркою та вашими відносинами з рештою у вашому житті? Ви займаєтесь сексом.

Жінці необхідно почувати себе сексуально бажаною. Вони хочуть переконатися, що ви бачите і цінуєте їх як жіночну, сексуальну істоту.

Хваліть її тіло. Відчуйте її та з вдячністю обійміть. Нагадайте їй, що ви бачите в ній сексуальну жінку, і ви обидва від цього виграєте.

6. Бути оціненою

Жіночий початок у всіх людях реагує насамперед на похвалу та вдячність.

Нагадайте своїй партнерці, що ви любите її. Скажіть їй, що ви цінуєте те, що вона приносить у ваше життя. Покажіть їй, що вона для вас означає.

Найшвидший спосіб зруйнувати ваші стосунки – ігнорувати свою партнерку та приймати її як належне. Вдячність протилежна цим речам. Вдячність це втілення такого мислення: «Я знаю, що ви привносите в моє життя, і я хочу, щоб ви були впевнені, що я теж знаю про це».

Тож кажіть їй, що ви цінуєте, і кажете їй часто.

7. Відчувати, що вона може розраховувати на чоловіка

Життя іноді стає досить складним.

Коли виникають неминучі життєві труднощі, ти розвалюєшся під тиском чи здатний зігнутися і зламатися?

Жінки хочуть знати, що ми можемо впоратися із собою, коли життя підносить неприємні сюрпризи. Вони хочуть знати, що ми не будемо тікати і ховатися, коли вони стають трохи надто емоційними, на наш погляд. Вони бажають знати, що можуть розраховувати на нас.

Коли ви говорите своїй партнерці, що зробите щось, а потім не робите цього, це завдає їй болю. Вона втрачає частину довіри до вас, яку потрібно повернути. Навіть, здавалося б, дрібниці руйнують цю довіру, наприклад, ви кажете, що помиєте посуд незабаром після вечері, але натомість вимиєте її наступного ранку.

Коли у ваших відносинах буде розкидано досить дрібних провин, подібних до цього, вона перестане вам довіряти.

Робіть те, що ви кажете, будьте тим, ким ви називаєте себе, і будьте послідовні у своїх діях.

Що потрібно жінці у стосунках? Підсумок

Жінкам потрібні дбайливі партнери.

Жінкам не потрібні ідеальні партнери, але їм потрібні чоловіки, які прагнуть бути найкращою версією себе.

Їй не обов’язково потрібен хтось, хто має кожен крок у житті заздалегідь спланований, але їй потрібен хтось із цілями. І щоб він прагнув до них.

Їй не обов’язково потрібен хтось, хто щодня плаче, але їй потрібен той, у кого вистачить сміливості плакати перед нею, коли йому це потрібно.

Їй не обов’язково потрібен той, хто відвідує психотерапевта все життя, але їй потрібен той, у кого вистачить сміливості зіткнутися віч-на-віч зі своїми емоційними демонами.

Так що вмикайтеся в роботу. Покінчити із застоєм. Вирішіть, що ви хочете мати гідні стосунки, і що ви хочете докласти зусиль, необхідних, щоб стати такою людиною.

Жінки чекають на нас. І вони хочуть, щоб ми активізувалися так само сильно, як хочемо, щоб вони були до нас розташовані.