Кіно для сімейного перегляду — ТОП 5

Коли настає вечір сімейного кіно, можливо важко вибрати фільм, який всі хочуть подивитися. Щоб допомогти вам, ми склали список із 5 найкращих кінострічок для сімейного перегляду, які допоможуть вам скоротити час — фільми, які, на нашу думку, однаково сподобаються і батькам, і дітям. Це фільми, які хвилюватимуть, захоплюватимуть і розважатимуть, але також залишать вас із моральним чи життєвим уроком, який можна пережовувати і, можливо, навіть обговорити, чи це прийняття відмінностей чи зіткнення з горем, чи оцінка навколишнього середовища. На думку критиків, можливо, не всі вони свіжі, але вони варті вашого часу та часу вашої родини. А якщо вибір тут видасться вам недостатнім, то обов’язково подивіться нашу статтю, де зібрані найкращі комедії десятиліття, але не забудьте врахувати вік членів сім’ї перед вибором комедійної стрічки. Наприклад, вимогливим підліткам точно зайдуть пригодницькі фільми про подорожі в космосі або як вижити в дикій природі.

Король лев (1994)

Батьки просто зобов’язані показати дітям нестаріючі мультфільми анімаційного класика часів відродження Діснея. Симба — молодий спадкоємець королівства Земель Прайда — тобто доти, поки його злодійський дядько Шрам не влаштує насильницький переворот проти власного брата, який узурпував владу. Чи Симба набереться мужності, щоб протистояти своєму заклятому ворогові і зайняти законне місце на троні?

Гаррі Поттер та Філософський камінь (2001)

Почніть вечір чаклунства з першої історії улюбленого серіалу про Гаррі Поттера. Коли маленький хлопчик дізнається про свою справжню особистість і магічні сили, він незабаром опиняється на платформі 9 та 3/4 по дорозі в Гоґвортс, школу-інтернат, не схожу на жодну іншу. Пригоди чекають нашого юного чарівника, що подає надії, і з цього моменту його життя — і життя всього світу — перевертається з ніг на голову.

Інопланетянин (1982)

Насправді це проста історія: хлопчик зустрічає інопланетянина і вони стають найкращими друзями. Хлопчик прощається з інопланетянином, коли його космічний приятель має повернутися додому, змушуючи глядачів всюди нестримно плакати. Те, як Стівен Спілберг розповідає про це, звичайно, має величезне значення, оскільки він наповнює цей сімейний блокбастер дитячим почуттям благоговіння. Складно придумати чарівніший момент із фільмів 80-х, ніж Eт і Еліотт, які проїжджають повз Місяць на велосипеді.

Зоряні війни (1977)

Яким чином дивитися фільми «Зоряні війни»? Гарне питання! Наша порада почати з початку і рухатися далі. Починаючи з початкового кадру, в якому гігантський зірковий руйнівник, здавалося б, нескінченно свистить по екрану, діти будуть зачаровані, ніби вони потрапили в промінь Зірки Смерті. Герої поза часом, страшні лиходії, чарівні дроїди і всі таємниці джедаєв ділять екран протягом двох годин магії в стилі ранку, яка займе навіть найнеспокійнішого молодика. Перегляд фільмів про «Зоряні війни» став складнішим сімейним обрядом посвяти з кожним новим доповненням до канону та спін-офом, але навіть якщо ви просто налаштовані на одну подорож у далеку-далеку галактику, «Зоряні війни» ніколи не підведе вас.

Один вдома (1990)

Хто не хотів би провести свята у Місті вогнів? Клан Маккаллістер більш ніж готовий залишити передмістя на Різдво в Парижі. Але все йде трохи навперекій (м’яко кажучи), коли вони розуміють, що одна дуже важлива річ залишилася вдома: їхній син Кевін. У юнака немає проблем для того, щоб провести час на самоті, тим більше що він дивиться фільми про дорослих гангстерів, жує морозиво на вечерю і влаштовує хаос. Але пара грабіжників націлилася пограбувати чудовий будинок, і незабаром Кевін залишається віч-на-віч з Гаррі і Марвом, яким скоро знадобиться допомога в їхній кримінальній справі.