Що можна зробити з паличок для суші

Палички для суші – універсальний матеріал для виробів. Із них можна зробити багато корисних речей. Головне бути обережним та терплячим.

Порада

Перш ніж приступити до виготовлення виробу, зробіть ескіз. Подумайте, як ви хочете, щоб він виглядав, промалюйте деталі та зробіть креслення їхніх кріплень.

Якщо ви хочете зробити вироби із паличок для суші, їх краще не скріплювати звичайним клеєм. Так, суперклей не допоможе зробити гарний виріб, тому що терпіння міцно притиснути уламки кілька секунд, щоб вони склеїлися, не вистачить навіть на найусидливішу людину. В результаті залишаться лише забруднені руки та перемазані та зіпсовані речі. Використовуйте гарячий клей, маленькі гвоздики або спеціальний степлер.

Блюдце для фруктів із паличок для суші: що сходиться

Якщо ви любите азіатську кухню і колекціонуєте палички для їжі, вироби обійдеться вам практично без витрат (за наявності інструментів, звичайно). Варіантів того, що можна зробити із паличок для суші, безліч. Вироби красиві та оригінальні.

Матеріали та інструменти:

 • Дерев’яне коло з колом 30 см завдовжки;
 • 30 паличок;
 • Гвоздики, столярний або гарячий клей;
 • Вимірювальний метр;
 • Олівець;
 • Молоток;
 • Наждачний папір.

Купуйте в будівельному магазині дерев’яне коло. Якщо ви живете у приватному секторі або у вас є знайомі із сільської місцевості, попросіть їх вирізати коло з товстої гілки дерева. Відшліфуйте його наждачним папером, щоб він був рівним і гладким і не залишав скалку на руках.

Блюдце для фруктів з паличок для суші: процес створення

Тепер візьміть шпильки та молоток. Встановіть палички у коло. Інтервал між ними краще розрахувати заздалегідь. Найкраще заздалегідь розробити виріб на папері.

Виміряйте коло та ширину паличок, розділіть першу на другу. Наприклад, якщо довжина кола 25 см і у вас є 30 паличок шириною 0,5 см, інтервал буде близько 3 мм, тобто (25 см – 30*0,5 см): 30 см.

Щоб було зручно відзначати розташування, використовуйте метр який використовується для шиття.

Годівниця для птахів: інструменти і матеріали

Вироби з паличок для суші своїми руками зробити нескладно. Кожен із нас у дитинстві майстрував годівниці для птахів, вирізаючи їх із пляшок чи коробочок від соку чи молока. А що, якщо спробувати зробити щось складніше?

Матеріали:

 • 3 бляшанки або мідні листи (їх можна купити в будівельному магазині);
 • 7 паличок;
 • Ножиці по металу;
 • Олівець та лінійка;
 • Дриль та свердла;
 • Канцелярські гудзики та гвоздики;
 • Плоскогубці.

Годівниця для птахів: як зробити

Використовуйте ножиці, щоб розрізати олово, щоб видалити шийки та підстави трьох банок (якщо ви їх використовуєте).

Зробіть надрізи вздовж кожної сторони, щоб вийшло 3 плоскі прямокутні листи. Кожен має бути розміром близько 217 х 88 мм.

Необхідно розплющити один лист. Просвердлити чотири отвори в діаметрі, як палички, щоб їх можна було просунути. Виріжте дві смужки і проробіть в них отвори.

Щільно обмотайте краї листа двома паличками. Обріжте все, що стирчить, якщо воно вам заважає. З паличок для суші вироби зазвичай виходять обережними, якщо у майстра вмілі руки. Але якщо палички стирчать криво, їх краще обрізати.

Візьміть один з листів, що залишилися, і виріжте два прямокутники розміром 127 мм х 39 мм.

Складіть кожен прямокутник двічі, загнувши по 13 мм з кожного боку, щоб вийшла довга тонка смужка.

На кінцях кожної смужки просвердліть отвори діаметром з ціпок. Вставте смужки на кінцях так само, як ви робили дах.

Приступаємо до створення дна корита. Візьміть останній аркуш і зробіть із нього рівний прямокутник. Виріжте з жерсті, як із паперу, коробку з невисокими стінками. По краях позначте місця надрізів. Притримуючи їх ножицями, можна загнути денця так, щоб вийшла коробочка. Потім краще обвести краї гарячим клеєм або ПВА, або загнути їх, щоб пташки не поранилися, коли пригощатимуться.

Загніть куточки плоскогубцями, щоб коробка не розкрилася, або скріпіть степлером. Звичайний степлер може проткнути консервну банку – товщина у нього невелика.

Просвердліть отвори у стінах, щоб через них можна було просунути канцелярську кнопку.

Коли ви зробили смуги для каркаса даху, у вас мала залишитися жерсть, використовуйте її, щоб можна було зробити кріплення для ще однієї палички, на яку можуть сідати птахи.

Використання в посередньому житті

Вироби з бамбукових паличок від суші прикрасять ваш будинок. Крім того, палички можуть стати в нагоді в побуті. 

Бракує шампурів для шашлику? Замочіть палички у воді на 15 хвилин, а потім проткніть ними м’ясо та овочі, після чого помістіть на жаровню.

Підтримайте рослини. Їх зручно встромляти в землю і підв’язувати до них стовбури невеликих рослин. Вставте палички для суші в ґрунт біля веретеноподібної розсади, щоб дати їй необхідну опору.

Якщо отвір, в який вкручується шуруп, занадто широкий, палички для суші будуть дуже доречними. Вставте його в отвір і заповніть простір, що залишився, клеєм. Коли все висохне, обріжте зайве. Тепер у цьому місці знову можна просвердлити отвір.

Палички зручно використовувати для змішування фарби, такої як звичайна гуаш в маленькій баночці або фарба для стін або підлоги. 

Вичистити важкодоступні місця? Оберніть паличку серветкою або тканиною і покладіть у важкодоступне місце для видалення пилу та скупчень бруду. Також за допомогою них зручно мити пляшки. Вставте паличку в губку – і в наявності зручний інструмент для очищення важкодоступних місць.

Палички для суші зручно використовувати як маркування рослин. Поставте галочку з назвою квітки і коротко опишіть, як її доглядати. Це дуже зручно. Або написати прямо на паличці.

Як бачите, з паличок для суші можна зробити дуже багато. Вироби – чудовий, але не єдиний варіант.