Знаки зодіаку мільярдерів

Дослідження показало, що більшістьНайбільші мільярдери світу мають один загальний знак зодіаку, який західна астрологія називає астрологічним знаком.

Зі 268 мільярдерів у списку мільярдерів 2022 року Forbes 32 належать до знаку зодіаку «Терези».

Знак зодіаку змушує більшість людей вважати, що дата народження людини впливає на її або її спосіб життя. Наука категорично відкинула цю давню концепцію, яка є частиною астрології, поряд із ще однією подібною концепцією, яка називається хіромантією.Тим не менш, більшість найбільших мільярдерів світу мають один спільний знак зодіаку. За даними британського кредитора Cashfloat, знак зодіаку«Терези» виявився найпоширенішим серед найбагатших людей світу.

З 268 мільярдерів у списку мільярдерів 2022 року Forbes «32» належать до знаку зодіаку «Терези», що становить 12% від загальної кількості. Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій та Риби — це 12знаків зодіаку. Згідно з астрономією, кожен знак був названий на честь сузір’я, через яке проходило сонце у своїй річній подорожі небом. Терези — сьомий знак зодіаку, що присвоюється людям, народженим у період з 22 вересня по 23 жовтня. Опитування виявило «загальний знак зодіаку», заявивши, що найбагатші у світі мають спільне сонячне світло, використовуючи інформацію про дати народження найбільших мільярдерів.

За Терезами пішли Риби, яких розділили 29 людей зі списку Forbes, що зробило їх «другим за поширеністю знаком зодіаку» серед мільярдерів. Риби становили 11% від загального списку.

Козеріг був найменш успішним знаком зодіаку, до нього належало лише 5,5% мільярдерів. Крім того, Козеріг — це знак зодіаку засновника Amazon Джеффа Безоса, який кілька років поспіль очолював список багатіїв.

Поширені знаки зодіаку серед мільярдерів

Ваги — 12%

Риби — 11%

Телець — 10%

Лев — 9%

Овен — 8%

Діва — 8%

Близнюки — 8%

Водолій – 7,5%

Рак – 7,5%

Стрілець – 7,5%

Скорпіон — 6%

Козеріг — 5,5%

Знаки зодіаку топ-10 найбагатших людей світу

Бернар Арно та сім’я (стан: 214,9 млрд доларів) ЗОДІАК: Риби

Ілон Маск (стан: 198,2 мільярда доларів) ЗОДІАК: Рак

Джефф Безос (ВЛАСНІСТЬ: $120,4 млрд) ЗОДІАК: Козеріг

Ларрі Еллісон (ВЛАСНІСТЬ: $112,3 млрд) ЗОДІАК: Лев

Уоррен Баффет (ВЛАСНІСТЬ: $107,3 ​​млрд) ЗОДІАК: Діва

Білл Гейтс (МЕРЕЖА: $107,0 млрд) ЗОДІЯК: Скорпіон

Карлос Слім Елу та сім’я (СТАН: 90,7 млрд доларів) ЗОДІАК: Водолій

Мукеш Амбані (ВЛАСНІСТЬ: $86,0 млрд) ЗОДІАК: Овен

Стів Балмер (ВЛАСНІСТЬ: 83,1 мільярда доларів) ЗОДІАК: Овен

Ларрі Пейдж (Мережа: $82,0 млрд) ЗОДІАК: Овен