Чи може чоловік любити коханку більше ніж дружину

Знайома багатьом ситуація, коли люблячий чоловік та дбайливий батько має коханку. Інша жінка може навіть не знати про існування в житті коханця іншої жінки, тобто його дружини. Але чи може чоловік любити коханку більше ніж дружину?

Зміст:

Від кохання до ненависті один крок

Коли у неодруженого чоловіка з’являється дві жінки, він виявляє, що не всіх це влаштовує і він змушений вибирати між ними. Одружений чоловік із коханкою (або навпаки) стикається з куди складнішою дилемою: він повинен якось порівну розділити свої зобов’язання, час та ресурси між коханими, які взагалі один одному ніхто та інтереси яких перетинаються лише у безпосередньому фізичному сенсі. У спробі розірватися між двома вогнями і прагненні догодити обом жінкам часто чоловік зазнає безповоротного перелому у своїх почуттях, що призводить до краху стосунків.

Чи може чоловік однаково кохати обох?

Це одне з тих питань, яке може поставити тільки той, хто ніколи не був одружений і не мав дітей. Відповідь: “Ні, не може”. Тепер ми збираємося докладно зупинитися на тому, чому це так.

Чоловік/хлопець має підсвідомий фізичний потяг до своєї дружини/дівчини. Незалежно від того, скільки разів вона хворіла або скаржилася на їхнє сексуальне життя, він все одно хоче зайнятися з нею сексом більше, ніж зі своєю коханкою. Це не оцінка якості занять коханням будь-якої жінки; просто так йдуть справи.

Серце має причини, які розум не розуміє. Між людьми, які проводять своє життя разом, існує таємний зв’язок, який змушує їх хотіти бути один з одним більше, ніж порізно. Це як гравітація — ми можемо зрозуміти, як вона працює, але не можемо її побачити. Ми можемо працювати у двох різних містах, але ми не можемо любити двох людей одночасно. Серце хоче того, чого воно хоче, і якщо дружина це все, що хоче серце, значить, це та, кого хоче чоловік.

Чи означає це, що чоловік не може любити коханку більше ніж дружину?

Це не означає, що немає чоловіків, які можуть закохатися у коханку; це тільки говорить про те, що якщо ви шукаєте одного єдиного, то одруженого чоловіка вам діставатиметься лише трохи і частіше ви будете далеко один від одного. Не дарма фраза «вірний дружині» має два слова в лапках (так само, як і «чесний політик». Ви вірите, що вони існують, але, ймовірно, не очікуєте, що колись зустрінете їх.

Як дізнатися, чи ваш закоханий ваш чоловік в коханку

Він стає емоційним.

Якщо ви помічаєте, що ваш чоловік стає дуже емоційним і чутливим, зазвичай це тому, що він закоханий в когось іншого. Його почуття до коханки можуть бути настільки сильними, що переважать його почуття до вас, що в кінцевому підсумку призведе до того, що він просто не захоче проводити з вами час.

Він менше часу проводить вдома.

Якщо ваш чоловік проводить більшу частину свого часу поза домом, це зазвичай означає, що він або працює допізна, або зустрічається з кимось. Якщо це не робота і не щось на кшталт вечірнього заняття спортом, то ви повинні знати про це, тому що він постарається тримати вас у невіданні якомога довше, якщо в його житті з’явиться інша .

Він дзвонить та пише іншим жінкам.

Якщо ваш чоловік дзвонить і пише іншій жінці, ви повинні знати про це, тому що він, ймовірно, робить це, щоб зустрітися з нею за вашою спиною. Якщо ви помітите, що він став більш потайливим, ніж зазвичай, це підкаже вам, що щось відбувається.

Він знаходить виправдання, щоб побачити інших жінок.

Якщо ви підозрюєте, що ваш чоловік зустрічається з іншою жінкою, це буде досить очевидно для вас, якщо він придумає привід, щоб побачити її з тієї чи іншої причини, або вийде з дому, не сказавши вам, куди він іде. Це може бути важче помітити, ніж інше, але це вірна ознака того, що щось відбувається, якщо він все ж таки знайде привід, щоб піти і побачити її.

Йому потрібна ваша порада щодо його особистого життя.

Якщо ви не впевнені, чи зустрічається ваш чоловік з кимось ще, це може підказати вам, чи є в його житті інша жінка. Якщо він просить у вас поради про кохання чи стосунки, це може бути тому, що він любить когось іншого, крім вас, і не хоче говорити вам правду.

Він купує подарунки іншим жінкам.

Якщо ваш чоловік купує подарунки для іншої жінки, це має вас насторожити, тому що немає дівчини, для якої він став би купувати подарунки просто так. Якщо ви помітили, що ваш чоловік витрачає більше грошей, ніж зазвичай, це може означати, що він купує дорогі речі, щоб подарувати їх іншій жінці, або просто для того, щоб побачити її.

Він скасовує плани в останню хвилину.

Якщо ваш чоловік регулярно скасовує зустрічі з вами, це може бути пов’язане з тим, що він зустрічається з іншою жінкою чи не хоче проводити з вами час.

Він хоче більше часу проводити наодинці з іншою жінкою.

Якщо ваш чоловік занадто багато часу проводить далеко від дому, це має вас насторожити. Якщо він здається відстороненим і нетовариським, це також дасть вам зрозуміти, що, ймовірно, відбувається щось про що він не хоче вам розповідати.

Він раптом хоче познайомитись з батьками іншої жінки.

Якщо ваш чоловік раптом захоче проводити більше часу з батьками іншої жінки, це має викликати у вас підозри, тому що для нього ненормально виявляти інтерес до її родини, коли він раніше не цікавився. Якщо він хоче мати стосунки з її сім’єю, це буде тривожним сигналом.

Він ділиться секретами про свою коханку.

Іноді ваш чоловік може несвідомо проговоритися, говорячи про іншу жінку, яку він бачить за вашою спиною. Іноді він може навіть розповісти про щось незручне, що він сказав або зробив перед нею. Якщо ви помітили, що він дивно говорить про іншу жінку, на це варто звернути увагу.

Він розмовляє з іншими жінками в інтернеті та фліртує з ними.

Якщо ваш чоловік проводить надто багато часу за своїм телефоном чи комп’ютером, можливо, він фліртує з кимось за вашою спиною. Якщо ви помітили, що він проводить багато часу, розмовляючи з іншими жінками в інтернеті або фліртуючи з ними, вам слід звернути увагу та прислухатися до будь яких ознак того, що щось не так.

Він раптом хоче проводити з вами більше часу, ніж раніше.

Якщо ваш чоловік раптом хоче проводити з вами більше часу, ніж будь-коли раніше, це може бути ознакою того, що він боїться, що ви йому подобаєтеся, і знає, що він не може продовжувати зустрічатися з іншими жінками, як раніше. Іноді, коли вони розуміють, що їх упіймали, вони намагаються компенсувати це, стаючи уважнішими.

Він проводить час з іншою жінкою у вашій присутності.

Якщо ваш чоловік проводить час з іншою жінкою у вашій присутності, це має насторожувати. Коли ви з ним, в компанії з нею, йому, можливо, доведеться бути обережнішим, тому що він знає, що ви можете здогадатися про все в будь-який момент.

Він ревнує до інших чоловіків.

Якщо ваш чоловік ревнує вас до іншого чоловіка, який проводить з вами час або розмовляє з вами, це має бути тривожним сигналом. Він може навіть перевірити ваш телефон, щоб переконатися, що ви не розмовляєте з іншим чоловіком за його спиною, або спробувати відстежити ваше місцезнаходження, якщо він має доступ.

Він раптом хоче більше сексу з вами.

Іноді, коли чоловік проводить час із кимось за, він може почуватися винним і намагатися компенсувати це, проявляючи більше уваги до дружини.

Він купує іншій жінці подарунок, напрочуд схожий на подарунок, який ви купили йому.

Якщо ваш чоловік отримує новий телефон або дорогу річ, яка дуже схожа на те, що ви йому подарували, то це має бути тривожним сигналом, тому що у нього вже є телефон, і він не має причин купувати своїй коханці новий телефон.

Висновок

В цілому, якщо ви помітили, що ваш чоловік занадто багато часу витрачає на розмови з іншими жінками в інтернеті або по телефону, можливо, варто копнути глибше. Не відчувайте себе зобов’язаним відмахнутися від усього і не миріться із цим. Пам’ятайте, що ідеальних стосунків не буває, і не всі одружені люди щасливі у своїх стосунках. Іноді, коли ви додаєте до цього невірність, це може погіршити ситуацію і викликати сильне обурення.

Якщо ви все частіше замислюєтеся, чи може чоловік любити коханку більше ніж дружину, і ваш чоловік занадто багато часу проводить поза домом з іншою жінкою, необхідно якнайшвидше вжити заходів. Не миріться з такою поведінкою і не відчувайте себе винним через те, що захищаєте себе та свою сім’ю. Не забувайте довіряти своїм інстинктам і використовувати інструменти, що є у вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.