Фільми про виживання в дикій природі — ТОП 7

Чи це реальна чи вигадана історія, фільми про виживання, як правило, хороше кіно. Вони показують високі ставки у ситуаціях на межі життя та смерті, включаючи при цьому чимало напружених моментів. Протягом багатьох років було знято кілька чудових фільмів про виживання, дія яких відбувалася за різних умов. Історія виживання в дикій природі зазвичай показує нам загрози від тварин, таких як вовки або ведмеді. Якщо дія відбувається у засніжених горах, є загроза смерті від голоду та холоду.

Багато чудових фільмів про виживання знято за книгами, інші засновані на дивовижних реальних історіях. Щоб вирушити в дику природу, потрібна особлива людина, а щоб вийти звідти живою, потрібна велика сміливість та навички. Різ Візерспун показала нам у «Дикій», що така подорож може стати катарсисом і змінити життя на краще. Незважаючи ні на що, природа може бути жорстоким місцем, яке створить безліч небезпечних для життя ситуацій. Фільми про виживання — це захоплюючі історії, що наводять на роздуми. Давайте розглянемо глибше найкращі фільми сучасності про виживання у дикій природі.

1. Схватка, 2011

У фільмі «Схватка» Ліам Нісон очолює групу нафтовиків, які застрягли в глушині Аляски після авіакатастрофи. Перед ними стоїть загроза замерзання, а також загроза зграї злих вовків. Коли чоловіки пробираються снігом, вовки хапають їх одного за одним. Персонаж Нісона дуже добре розуміється на вовках і дикій природі, тому він розповідає глядачам кілька цікавих фактів про виживання. Фільм — чудовий приклад загрози злісних тварин, коли ви перебуваєте в їхньому середовищі.

2. Дика, 2014

«Дика» Жана-Марка Валле розповідає реальну історію Шеріл Стрейд (Різ Візерспун), яка вирушає на Тихоокеанську стежку, щоб змиритися зі смертю своєї матері та невдалим шлюбом. Це фантастична історія про відкуплення та набуття сенсу життя через природу. Заблукані повинні виконувати випробування за випробуванням, живучи у величезному дискомфорті. У своїй епічній подорожі вона виходить на перше місце і назавжди змінює своє життя.

3. 127 годин, 2010

Жорстокий фільм Денні Бойла розповідає правдиву історію про Арона Ральсона (Джеймс Франко), після того як його рука була затиснута між двома камінням у каньйонах Юти. Це фільм, який показує важливість виживання, вирішення проблем та сили волі, щоб вижити у такій ситуації. Ралстон подолав усі труднощі та відрізав собі руку після п’яти днів, проведених у каньйоні.«127 годин» — фантастичний фільм про силу волі до життя.

4. Вижити, 1993

«Вижити» — реальна історія про уругвайську команду з регбі, чий літак розбився в Андах. Після того, як їхні запаси їжі закінчилися, команда вдалася до поїдання плоті тих, хто вже помер. Це захоплююча історія виживання та волі до життя за всяку ціну. Це також показує нам жорстокість природи проти людини, коли доходить до виживання в засніжених, крижаних горах.

5. Легенда Г′ю Гласса, 2015

«Легенда Г′ю Гласса» може бути історією помсти, але це також епічна історія виживання. Х’ю Гласса (Леонардо ДіКапріо), покинули вмирати серед американської глушині. Він має взяти себе в руки і спробувати повернутися до свого табору, крок за кроком. Ми спостерігаємо кілька захоплюючих технік виживання, включаючи загоєння ран порохом та використання трупа тварини як укриття. Це чудовий фільм, який зачарує всіх, хто цікавиться виживанням у дикій природі.

6. У диких умовах, 2007

У фільмі Шона Пенна “В диких умовах” розповідається реальна історія Крістофера МакКендлеса (Еміль Хірш), який залишив усе своє майно та гроші, щоб вирушити в епічну подорож на Аляску. По дорозі він зустрічає кілька пам’ятних персонажів, які змінюють його життя. Фільм оповідає про МакКендлесса, який живе в дикій місцевості Аляски, де він живе і полює за їжею. На жаль, у трагічному фіналі ми дізнаємося, що МакКендлес не зміг вижити через суворе і смертельно небезпечне довкілля.

7. Вигнанець, 2000

“Вигнанець” Класичний фільм про Чака Ноланда (Том Хенкс), керівника FedEx, чий літак розбився в Тихому океані, і врешті-решт його викинуло на берег безлюдного острова. У Нолана дуже мало методів виживання, і він повинен використати свій час, щоб, серед іншого, навчитися розколювати кокоси та розводити вогонь. Це ще одна чудова історія про бажання вижити і ніколи не здаватися, навіть коли ви опиняєтеся віч-на-віч зі смертельними обставинами. У той же час це показує, як ваша любов до інших може дати вам мужність та силу, щоб знайти дорогу додому.