Де познайомитися з чоловіком після 40

Зустрічатися після 40 складно, але можливо. І тому є багато прикладів. Якщо питання, де познайомиться з чоловіком після 40, ставить вас у глухий кут, ця стаття для вас. 

Щоб довести, що ви все ще можете зустріти свою пару, ми пішли і запитали одиноких людей у ​​віці 40 років, як вони це роблять. Вони доводять, що кохання чекає за кожним кутом, а їхні поради – корисне нагадування про те, що вам просто потрібно знати, де його знайти. 

Волонтерство

Один із учасників опитування пропонує спробувати знайомитися з людьми, які менш зацікавлені у собі.

Цілюди займаються діяльністю, яка зосереджена на інших, наприклад, беруть участь у програмі годування бездомних вечорами у вівторок або волонтерствують у продовольчій сфері, розкладаючи все по полицях у вихідні. Так ви також навчитеся більше уваги приділяти іншим.

І ви зможете визначити, наскільки вони самовіддані, по тому, скільки питань вони задають. Більшість людей хочуть говорити лише про себе — або про те, що вони знають — і не цікавляться перемогами чи труднощами інших людей. Просто менше думайте про себе. Ідіть туди, де інші думають так само, і просто тусуйтесь. Загальний досвід об’єднує людей.

Спробуйте групи для зустрічей

Будучи успішним тренером з розлучень та експертом зі здорового способу життя, наша друга учасниця на власні очі переконалася, як може розгорітися кохання після 40 років. Від класів малювання до мотоклубів існує безліч типів груп для зустрічей, які викликають радість і любов.

“Беручи участь у заходах, які приносять вам радість, ви залучаєте однодумців. Приєднання до веселощів піднімає вашу позитивну енергію, і ви стаєте магнітом, притягуючи когось зі схожими уподобаннями та позитивним настроєм”, — каже вона.

Ходіть на конференції

Багато відносин зав’язалися із зустрічі з кимось на конференції. Правильно — іноді можна поєднувати роботу та задоволення. “Уся справа в тому, щоб показати себе з відкритим серцем і розумом, при цьому звільняючи себе від необхідності результату та того, як усе має бути. Відкрийте себе та розслабтеся,” — каже вона. Будь то галузеві заходи чи семінари, які допоможуть вам удосконалити свої навички у робочій силі, існує безліч способів поєднувати роботу із задоволенням.

Будьте більш відкритими для спілкування з людьми

Як професійний коуч з особистого життя, Ліза Конур’єва знала, як використовувати Закон тяжіння та метод внутрішнього зв’язку для пошуку потенційних партнерів — вона просто ніколи не знала, що це може статися таким несподіваним чином.

“Я погодилася зустрітися зі своїми подругами у цьому милому лаунж-ресторані на відкритому повітрі у лаунж-ресторані на березі недільним днем. Погода була чудова. Того дня я потренувалася і пішла на пляж, тож я почувала себе чудово. Друг упізнав мене і покликав мені. Його друг, що сидів поруч із ним, простяг руку, щоб потиснути мою. Коли ми торкнулися рук, обидва відчули негайний зв’язок. Я маю на увазі, що довкола нас ніби нічого не існувало. Ми просто злилися докупи. Це було неймовірно… Через три роки ми вже говоримо про спільний переїзд цього літа.”

Вирушайте в кав’ярню

Так, споконвічне кліше «зустрітися за кавою» може працювати і в реальному житті.

“Нещодавно я розмовляв з трьома людьми, які зустрічалися або одружувалися з партнером, з яким познайомилися в кав’ярні. Сьогодні багато хто з нас прив’язаний до наших гаджетів і втрачає прості блага життя. Так що наступного разу, коли ви підете в кав’ярню, вирішите зайти всередину, бути відкритими і готовими до можливих розмов. Ніколи не знаєш, коли та де ти зустрінеш свою другу половинку”.

Поговоріть із сім’єю та друзями

Багато опитаних говорять, що ваші близькі можуть бути безцінним ресурсом на фронті знайомств.

Якщо у вас є діти або молодші друзі, з якими вам комфортно говорити про побачення, вислухайте їхню думку. Ви будете здивовані тим, які поради вони можуть дати. Ви можете помітити, що сьогоднішня культура побачень набагато відрізняється від тієї, до якої ви звикли, і ці близькі можуть бути відмінними ресурсами та стимулом для впевненості у собі.

Виходь більше

Незалежно від того, чи дозволяєте ви нарешті своїм друзям брати вас із собою в місто або приймаєте запрошення на вечірку, на яку ви зазвичай не йдете, важливо частіше говорити «так» соціальним заходам, де ваша майбутня половинка може на вас чекати.

Якщо ви жінка, сходіть на автомобільне шоу або в якесь місце, де тусуються чоловіки. Крім того, це може бути вечірка друзів, оскільки багато людей познайомилися зі своїми партнерами через інших людей. 

Подорожуйте і заводьте друзів за кордоном

Після двох розлучень актриса Ванесса Вільямс почала почуватися трохи змученою в романтичних відносинах — доти, доки вона не зустріла свого нинішнього чоловіка Джима Скрипа на відпочинку в Єгипті. Її історія кохання – чудовий приклад того, як вихід із зони комфорту може окупитися по-справжньому захоплюючими способами.

“Я була у відпустці з дочкою, збиралася до Єгипту, подорожувала Нілом. Я нічого не шукала. Я була одна протягом кількох років і розлучилася протягом десяти років на той час. Я зустріла хлопця з рідного міста моєї мами в Буффало, штат Нью-Йорк, і почала розмову. Він мандрував один і випадково знав, хто я, але не був супер-фанатом. Він прийняв мене такою, якою я є, після чудового першого тригодинного побачення та розмов про себе ми виявили, що у нас багато спільного. Через три роки ми одружилися”, — сказала вона на шоу Венді Вільямс.

З’єднайтеся зі старою компанією

Возз’єднання зі старим племенем може полегшити стрес від знайомства з кимось новим і возз’єднати вас з колишньою версією себе, яку ви забули.

“Я знала його як колегу багато років тому. Ми втратили контакт, перейшли на іншу роботу, а потім знову зіткнулися один з одним, і на той час ми обоє розлучилися зі своїми партнерами. Мені було 49 років, коли я знову зустрілася з ним.”

На жаль, побачення в наші дні, схоже, вимагають поспішних рішень, заснованих на привабливості, і це просто не працює, коли ви трохи змучені. Допомагає, якщо є історія, якою б туманною вона не була, щоб ви могли трохи згадати старі часи. Це досить невинний тип розмови, яку ви можете вести, з’ясовуючи, чи подобаєтеся ви один одному.

Будьте відкритими у соціальних мережах

Хоча може здатися, що тільки молоді люди використовують соціальні мережі для зв’язку в реальному житті, тим, кому за 40, також може пощастити, якщо вони залишаться відкритими в інтернеті.

Мені 52 роки. Я одружена майже дев’ять років. Ми із чоловіком познайомилися на Facebook. Ми обоє були дуже нещасливі у шлюбі раніше, настільки, що ми обоє розчарувалися у стосунках. Ми почали листуватися як друзі, тому що ми не хотіли більшого. Якось у січні він подзвонив мені, бо знав, що мені сумно. Уперше, коли ми поговорили особисто, ми вже знали, що маємо бути разом.”

Де б ви не жили, завжди можна виявити безліч приводів і місць, де познайомиться з чоловіком чи жінкою після 40. Єдине, чого робити не варто — хапатися за них як за останню соломинку та перекладати на ще ледь знайому людину свої проблеми. Будьте відкритими до нових стосунків та з радістю приймайте раптові знайомства, і у вас все вийде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.