Домашні тварини для дітей у квартирі

Немає місця для великого вихованця? Не хвилюйтеся. Є ще багато дружніх пухнастих друзів розміром з долоню, які сподобаються вашій дитині. Ось найкращі домашні тварини для дітей у квартирі.

Домашні тварини для дітей у квартирі

Зміст:

Коли ви хочете купити домашню тварину у свою родину, легко забути, що кішки та собаки – не єдині варіанти. Але компактні вихованці можуть бути такими ж милими, за ними простіше доглядати, вони менш вимогливі до уваги і більш доступні за ціною. Для дітей старше 5 років маленькі домашні тварини можуть бути чудовим варіантом, оскільки турбота про них навчає дітей відповідальності, каже Дженніфер Грем, доцент кафедри зоологічної медицини тварин-компаньйонів у Школі ветеринарної медицини Каммінгса Університету Тафтса в Норт-Графтоні, штат Массачусетс.

Щоб вирішити, чи підійде маленька домашня тварина вашим дітям, вам слід провести стільки ж досліджень, скільки ви зробили б, якби вибирали більшу тварину. Деякі з найпопулярніших домашніх тварин, такі як хом’яки та морські свинки, можуть виглядати однаково, але вони дуже різні з погляду їхніх потреб та того, як вони взаємодіють із людьми.

Коли ви думаєте про те, який маленький вихованець може підійти вашій родині, розгляньте ці шість варіантів — деякі традиційні, а деякі — незвичайніші. Незалежно від того, кого ви вітаєте у своїй оселі, пам’ятайте, що всі вони мають унікальні потреби та характеристики.

Хом’яки

Хом'яки - фото

За цим класичним маленьким вихованцем легко доглядати, і його можна навіть привчити користуватися наповнювачем. Тим не менш, хом’яки можуть бути досить моторними, а дрібні породи (і, зокрема, самки) можуть бути досить агресивними, каже Кетрін Кезенберрі, доктор ветеринарної медицини, головний лікар Медичного центру тварин ім. Шварцмана у Нью-Йорку. Це робить деяких хом’яків важчими у використанні, ніж інших. Доктор Грем рекомендує завести додому більшу породу, наприклад, сирійського хом’яка, який може краще адаптуватися до турбот вашої родини.

Хом’яка слід утримувати у просторій клітці з тунелями та гніздами для сну (тільки переконайтеся, що ви можете легко чистити клітину). Зазвичай вони живуть близько трьох років, тож подумайте, скільки часу ваша дитина захоче з нею спілкуватися.

Якщо діти втратить інтерес до догляду за ним, ці роки можуть видатися довгими. Вони також можуть здатися занадто короткими, якщо вихованець вмирає, і ваша дитина вперше стикається зі смертю. Якщо вони не пережили втрату коханої людини, цей досвід, безсумнівно, буде прикро, хоча він також може дати можливість отримати життєвий урок. “Це може бути сумно, але також і спосіб уявити ідею про те, що все вмирає”, – говорить доктор Грем. “Ви можете бути поруч, коли ваша дитина проходить через цей досвід”.

Морські свинки

Морські свинки - фото

Хоча морські свинки належать до того ж сімейству гризунів, як і хом’яки, їхня поведінка дуже відрізняється. Ці гризуни ніжні і мають добрий характер, що робить їх менш схильними до укусів.

Крім того, вони можуть бути товариськими, а це означає, що вони не заперечуватимуть проти того, щоб із ними поводилися — за умови, що їх тримають правильно — і вони не заперечуватимуть, якщо маленькі діти захочуть з ними поспілкуватися. Але якщо ви хочете додати до своєї родини лише одного нового вихованця, ви можете розглянути інші варіанти. Будучи соціальними істотами, морські свинки найкраще живуть парами чи невеликими групами.

Ці милі істоти ідеально підходять для дитини, яка тільки вчиться дбати про домашнього вихованця, тому у них більше шансів потоваришувати з юним опікуном. Морські свинки також мають більшу тривалість життя (близько п’яти-сім років), ніж хом’яки. Їх величезний апетит означає, що вони їдять багато сіна та овочів, що робить їх більш брудними, ніж інші дрібні ссавці, можливо, вам доведеться частіше чистити їхні клітини.

Піщанки

Піщанки - фото

«Піщанки легко доглядати, але вони не дуже практичні», — каже доктор Кезенберрі. «Вони хороші для дітей, які не хочуть бути залученими». На відміну від хом’яків і морських свинок, піщанки мають відносно коротку тривалість життя — близько двох років. Годувати піщанок легко, тому що у них стандартний раціон, схожий на раціон щурів та хом’яків: гранули для гризунів і харчові блоки, а також деякі додаткові суміші насіння, що не викликає алергію Піщанки зазвичай не агресивні, тому їх теж можна потримати, але вони дуже швидкі , Тож утримати їх надовго буде непросто. Ця швидкість означає більшу активність у клітині, що може зацікавити вашу дитину. Піщанки більш чутливі до навколишнього середовища, ніж інші дрібні тварини, і надто висока вологість може викликати проблеми з диханням і вовною. Якщо ви стурбовані тим, що навколишнє середовище може бути занадто вологим для піщанки, проконсультуйтеся з ветеринаром.

Щури

Щури - фото

Пацюк може бути не першою маленькою домашньою твариною у вашому списку, але «вони є одними з найкращих домашніх тварин для маленьких дітей», — каже доктор Грем. «Щури можуть бути спокійними, невимушеними, не такими спритними, як інші дрібні ссавці, і з ними можна багато поводитися».

Щури стануть відмінними компаньйонами, якщо ви хочете, щоб ваша дитина розвинула сильний зв’язок з домашньою твариною, тому що вони інтерактивні та здатні навчатися трюкам, таким як вилучення предметів та навігація по лабіринтах або смугах перешкод.

Оскільки щурам подобається взаємодіяти з людьми та речами, лише надання їм іграшок та аксесуарів, від мотузок до рулонів паперових рушників, зробить їх щасливими. За щурів також легко доглядати, і їм потрібна стандартна дієта для гризунів, що складається з харчових блоків. Однак, як і в піщанок, у щурів коротка тривалість життя від двох до трьох років.

Кролики

Кролики - фото

Ви можете розглядати цих популярних маленьких вихованців для дітей доти, доки дорослі наглядатимуть за ними, гарантуючи, що з ними безпечно поводяться і отримують необхідний їм догляд. Як і морські свинки, кролики мають поступливий характер, який може бути корисним для дітей молодшого віку, але вони можуть бути дуже крихкими.

У той час як більші породи можуть бути особливо ніжними, доктор Кезенберрі радить стерилізувати або стерилізувати всіх кроликів, щоб запобігти будь-якій агресії (і запобігти раку матки у самок). Це особливо важливо, якщо ви хочете утримувати більше одного кролика в одному приміщенні, що ідеально, враховуючи їхні соціальні потреби.

Кролик може жити від 8 до 12 років. Вони також можуть бути привчені до лотка, але це не найпростіший у догляді маленький вихованець. Кролики вимагають багато місця та багато уваги. Доктор Кезенберрі зазначає, що правильне харчування важливе для забезпечення їхнього здоров’я та щастя: трав’яне сіно, свіжі овочі та кролячі гранули.

Шиншили

Шиншили - фото

Шиншили — екзотичніший варіант для дітей, які хочуть спостерігати за своїм вихованцем, а не безпосередньо взаємодіяти з ним. Хоча вони ніжні, шиншили можуть бути дуже рухливими та швидкими, і вони можуть не підходити для маленьких дітей, які не можуть безпечно поводитися з ними, каже доктор Кезенберрі. Їм потрібна дієта з шиншилових гранул і сіна з овочами як ласощі.

На відміну від своїх дрібних побратимів, шиншили мають бути забезпечені пиловою ванною, а не водяною. Вам потрібно буде купити шиншиловий пил (спеціально розроблений, щоб імітувати пил у їхньому природному середовищі) і помістити його в міцну миску або глибоку тарілку. В якості альтернативи ви можете придбати пилозбірник. Шиншилле необхідно приймати пилові ванни двічі-тричі на тиждень поза клітиною; клітина має бути багаторівневою, щоб вона могла підніматися та опускатися.

При тривалості життя від 12 до 15 років шиншили, як правило, живуть набагато довше, ніж морські свинки та інші гризуни.

Їжачки

Їжачки - фото

Ці колючі ссавці можуть і не бути милими вихованцями, але вони доброзичливі і довгоживучі, їх тривалість життя становить від п’яти до семи років. І якщо з їжаків привчати, поки вони ще маленькі, вони виростуть і почнуть спілкуватися з вашою дитиною. Недоліком є те, що ви можете витратити на них більше грошей.

«Їжаки вимагають більшого догляду і схильні до більшої кількості проблем зі здоров’ям, ніж інші дрібні домашні тварини», — каже доктор Кезенберрі. “У них більш висока захворюваність, іноді у них розвивається рак ротової порожнини і з’являються кліщі, тому ваші ветеринарні рахунки можуть бути трохи вищими”.

Їжаки всеїдні, тому їм також потрібна різноманітна дієта, що містить овочі та спеціальні корми з білком. Іноді корм для кішок може відповідати вимогам, але ви повинні проконсультуватися з ветеринаром.

Представлені вище варіанти – найкращі домашні тварини для дітей у квартирі з тих милих вихованців, яких сьогодні можна придбати у зоомагазині, але, звичайно, є й інші. Слухайте своє серце і не забувайте, що будь-який вихованець – це член вашої родини, за якого ви несете відповідальність.