Як здійснюється перевалка вантажів?

В сучасній логістиці популярний напрямок діяльності — перевантаження товарів. Операції виконуються з різними типами вантажу перед його подальшим транспортуванням. Під перевалкою розуміється вивантаження товарів з транспорту на платформу порту та навантаження його на потяг або вантажний автомобіль, що доставлять їх на місце призначення.

  • Як виконуються роботи?

В логістиці перевалка вантажів виконується згідно з різними чинниками. До них відносяться такі фактори: конструкція судна, локація складів, види вантажів, перевантажувальна техніка.

При перевантаженні товарів враховуються всі зазначені нюанси. Перевалка вантажів здійснюється шляхом використання декількох схем. За допомогою прямого варіанту перевантаження відбувається з одного транспорту відразу на судно і навпаки. При обранні складського варіанту, товар вивантажується на портові склади, а з них на транспортний засіб і навпаки.

Прямий варіант використовується частіше. Це пов’язано з меншою витратою коштів, потрібних на зберігання вантажів на території порту. При такому розвантаженні немає потреби в складах, зменшується кількість вантажно-розвантажувальних робіт, тому вартість значно знижується.

  • Етапи та переваги перевалочних робіт

Перевалка вантажів відбувається поетапно:

  • узгоджується графік завезення товарів;
  • організовуються роботи з приймання вантажу та розміщення його на складі;
  • дотримуються всі пункти, що стосуються навантаження. Обирається вигідний варіант;
  • здійснюється контроль якості продукції та її кількості;
  • оформляється митна документація та декларація;
  • надаються всі необхідні документи на вантаж;
  • оформляються сертифікати на вантаж.

Після проведення організаторських робіт товар перевалюється. Для виконання вантажно-розвантажувальних робіт створюється технологічна карта. Це виконавча документація, яку надає компанія-виконавець. Вона затверджується начальником порту.

Перевалка вантажів спеціалізованими логістичними компаніями має свої переваги: власна мережа портової та припортової території, сучасні крани на понтонних системах, прогресивна будівельна техніка, зручні причальні стінки, відкриті та закриті склади в великій кількості, розраховані на різноманітні габаритні вантажі.

Завдяки перевалці,  вантажі зберігаються не пошкодженими. Швидке перевантаження товарів гарантує їх оперативне транспортування на місце призначення. Компанія UGL  здійснює транспортування та перевалку вантажів швидко та якісно.