Лікувальні рослини які ви можете виростити у себе вдома

Лікувальні рослини – це один з ефективних методів боротьби з різноманітними захворюваннями. Більшість сучасних ліків виготовляються з додаванням тих чи інших рослин. Саме завдяки лікувальним рослинам наші пращури боролися з простудою, лихоманкою та сотнями інших хвороб. У сучасному світі лікувальні рослини, так само допомагають людству, але не у вигляді відварів, а у вигляді пігулок.

У світі існують тисячі різноманітних лікарських рослин і частину з них ви можете виростити на власному підвіконні. Так, наприклад, купивши саджанці домашньої м’яти в Яскрава Клумба, ви можете забезпечити себе та рідних м’ятним чаєм, який дуже позитивно впливає на самопочуття, заспокоює нерви та знімає болісні відчуття під час застуди.

М’ята є однією з найпопулярніших лікарських рослин у світі. В її складі присутні десятки елементів які здатні позитивно впливати на самопочуття. Але які ще рослини ви можете виростити вдома та використовувати їх як додаток до ліків? Саме про це ми й розповімо далі.

Саджанці домашньої м'яти

Які рослини посадити вдома для лікування

Перш ніж перейти до лікувальних рослин які ви можете виростити вдома – варто зазначити, що без консультації з лікарем, лікуватися за допомогою рослин не можна. Річ у тім, що більшість лікувальних рослин, крім позитивного впливу також мають і негативний. Наприклад, м’ята позитивно впливає на самопочуття, але велика її кількість може спричинити болі в області серця. Не варто забувати й про алергічні реакції, які можуть бути викликані алергенами у складі рослин.

Проконсультувавшись з лікарем стосовно лікарських рослин ви можете забезпечити повну безпеку своєму здоров’ю. Це дуже важливо, оскільки алергічні реакції на деякі лікарські рослини можуть виявитися більш відчутними, ніж навіть сама хвороба. Що ж стосується лікарських рослин які легко можна посадити на підвіконні та надалі використовувати їх для поліпшення свого стану – перелік виглядає наступним чином:

  • Меліса
  • Ехінацея
  • Валеріана
  • Ромашка
  • Алое

Та багато інших.

Перераховані рослини здатні позитивно впливати на самопочуття та навіть допомагати поліпшувати стан хворого. Водночас перед тим як використовувати лікарські рослини для поліпшення стану хворого – обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. На консультації лікар розповість вам, як правильно вживати лікарські рослини та яке дозування буде безпечним для вживання. Також лікар запропонує вам пройти тест на алергени.

Отримавши від лікаря всю необхідну інформацію ви сміливо можете купувати саджанці лікарських рослин, на які у вас немає алергії — та використовувати їх у профілактичних цілях.