Міжкінатні двері

Правильний вибір міжкімнатних дверей для вашого будинку дуже важливий. Зрештою, це велика частина вашого інтер’єру. Несвідомо ви стикаєтеся з ним щодня. Дуже сучасні або класичні міжкімнатні двері можуть повністю змінити атмосферу вашої кімнати. Оскільки ми раді допомогти вам вибрати правильні міжкімнатні двері, ми наводимо кілька прикладів із нашої великої колекції міжкімнатних дверей. Бажаєте ознайомитися з нашою повною колекцією чи бажаєте отримати чесну пораду від одного з наших спеціалістів з дверей? Тоді домовтеся про зустріч і приходьте до нашого спеціалізованого магазину дверей. Тоді разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого будинку.

Міжкімнатні двері без скла

Атмосфера вашого дому та індивідуальний стиль також визначають вибір міжкімнатних дверей. У нас є двері в різних стилях, які дозволяють максимально варіювати та поєднувати. Яка атмосфера приваблює вас? Яка атмосфера у вашому будинку, або яку атмосферу ви хочете випромінювати.

Міжкімнатні двері зі склом

З нашою послугою встановлення скла ми встановлюємо скло за вашим вибором за допомогою спеціального комплекту для скління. Ми кріпимо для вас склопакети цвяхами без головок. Тому можна відразу приступати до обробки міжкімнатних дверей.

Розсувні двері

Розсувні двері не тільки декоративні та оригінальні, але й дуже практичні. Оскільки вам не потрібно брати до уваги поворот дверей, ви створюєте набагато більше можливостей при оформленні невеликого простору. Крім того, що розсувні двері займають набагато менше місця, вони ще й красиві на вигляд. Міжкімнатні двері в києві можна знайти в нашому магазині.

Обертові двері

Прості розпашні двері з петлями є найпоширенішими дверима. Однак тут також є кілька варіантів. З плоскими пофарбованими дверима ви можете рухатися в усіх напрямках, тоді як панельні двері виглядають більш елегантно та класично. Ви можете вибрати двері, які вам ще потрібно повністю обробити, або двері з дизайном та/або промисловим кольором на ваш смак. Крім того, ваша дверна рама також впливає на стиль.

Блочні двері

У таких дверей петлі вбудовані в вашу коробку, яка прилягає до стіни і як би зливається з нею. Оскільки ваша рама встановлюється на ваш дверний отвір, вона звужується, тому краще заздалегідь вказати, чи хочете ви мати такий тип дверей, щоб це було враховано при створенні вирізу. Таким чином ви підтримуєте правильну ширину дверей, а ваші петлі також можуть бути гарно інтегровані. Магазин https://triodveri.ua/ допоможе знайти якісні двері.