Ідеї ​​для сімейної фотосесії на природі

Сімейна фотосесія може здатися хаотичним досвідом, що висмоктує енергію, але насправді вона зовсім не обов’язково повинна бути такою, особливо якщо ви не шукаєте офіційних портретів з ідеальним освітленням і обов’язковими усміхненими особами.

Ми пропонуємо вам спробувати перетворити ці обов’язкові на щось набагато веселіше і безтурботне!

Ознайомтеся з нашим списком порад та ідей для сімейної фотосесії на природі! Ми постаралися охопити різні сценарії, включаючи дітей різного віку, а також дали цінні поради щодо вбрання для членів сім’ї.

Читайте далі, щоб дізнатися, як покращити вашу сімейну фотосесію!

Ідеї ​​вбрання для сімейної фотосесії

Одяг дуже важливий у портретній фотографії, особливо коли у вас більше однієї моделі. Ось наші поради щодо вибору гардеробу:

  • Вам не потрібно дотримуватися відповідного одягу! Під цим я маю на увазі, що члени вашої родини не повинні носити однаковий одяг або однакові кольори. Координація виглядає краще, ніж просте зіставлення. Наприклад, ви можете попросити людей дотримуватися пастельних тонів та холодних або теплих палітр. Для сміливішого образу ви навіть можете поекспериментувати з додатковими кольорами.
  • Уникайте агресивних візерунків, що привертають увагу! Візерунки зазвичай не є гарною ідеєю в портретній зйомці, якщо ви не знімаєте редакційну статтю про моду. У центрі уваги повинні бути люди та їх особистості, а не одяг, що кричить і відволікає.

Наряди сім’ї та місце зйомки також мають бути добре узгоджені. Те ж саме стосується погоди та пори року. Ідеї ​​зимових сімейних фотографій мають відрізнятися від осінніх чи літніх сімейних фотографій.

Список креативних ідей для сімейної фотосесії на відкритому повітрі

Особисто я віддаю перевагу зйомкам на природі, тому що там легко переміщатися і знімати з різних ракурсів. Ви не можете повністю контролювати освітлення, але це може бути досить кумедно. Ось кілька пропозицій для сімейних фотографій на свіжому повітрі.

Веселі сімейні фотографії: використовуйте воду

Якщо на дворі літо і ви проводите вільний час із сім’єю на задньому дворі, це відмінний привід пограти з водою і зробити кілька видатних, по-справжньому знімків, що запам’ятовуються.

Ви можете дозволити своїм дітям бризкати водою один на одного та бігати. Приєднуйтесь до них для веселих сімейних фотосесій!

Не забудьте відобразити різні пози і використовувати реквізит, наприклад, водяні пістолети або водяні шланги.

Прогуляйтеся та зробіть сімейні фотографії

Прогулянка із сім’єю – чудовий привід для спонтанних знімків.

Ви можете піти в місцевий парк, ліс або гарний міський район, де не дуже багатолюдно.

Можливості безмежні з погляду освітлення та композиції. Знімки, швидше за все, виглядатимуть краще на заході сонця.

Осінні сімейні фотографії можуть бути ще однією чудовою ідеєю, яку ви можете включити у свою фотосесію на відкритому повітрі, тому що кольори та атмосфера просто чарівні для сімейної фотосесії. Роблячи осінні сімейні фотографії, приділяйте особливу увагу одягу для сімейних фото, вибираючи кольори, які добре поєднуються з осінньою темою.

Смілива архітектура доповнить ваші сімейні фотографії

Всім подобається природа, але як щодо того, щоб включити в сімейну фотосесію круту архітектуру? Це більш незвичайний підхід, який, напевно, виділить ваші знімки.

Якщо ви живете у місті зі сміливою та красивою старовинною архітектурою, це, безумовно, гарний варіант. Але ви також можете вибрати мінімалістичні композиції з вашою родиною, які включають модерністську архітектуру та тонкі схеми кольорів.

Виявіть творчий підхід до композиції та перспективи

Особливо складно знімати портрети, на яких зображені члени великої родини. Ви повинні переконатися, що всі добре виглядають на фотографії, і всі вони правильно розташовані і одягнені.

Якщо ви плануєте знімати літніх членів сім’ї, не забувайте, що їм швидше за все знадобиться стілець.

Замість того, щоб просити всіх стати в одну лінію, подумайте про «шари» — вищі люди можуть стояти, а нижчі і діти можуть сидіти перед ними.

Ви також можете проявити творчий підхід та знімати їх, поки вони сидять за столом та займаються якоюсь діяльністю.

Веселі фотографії

Якщо ви хочете зафіксувати щось дійсно екстраординарне, проведіть зйомку на відкритому повітрі зі своєю великою родиною і використовуйте кумедний реквізит, наприклад, велосипеди, можливо навіть автомобіль, а також візьміть з собою домашніх тварин.

Якщо ви хочете створити ніжну, милу атмосферу, ви можете відобразити групові обійми. Він не обов’язково має виглядати ідеально – гумористичні деталі та смішні обличчя безцінні!

Збережіть спогади з нашими ідеями для сімейного фото

Організувати відмінну сімейну фотосесію не так вже й складно, якщо вам вдасться застосувати деякі зі згаданих порад і прийомів. Спробуйте наші ідеї для сімейної фотосесії на природі, і ми гарантуємо, що ваші знімки будуть цікавими та веселими, а не простими та нудними.

Бажаємо вам творчої та приємної сімейної фотосесії!