Рукавички – обов’язковий елемент одягу у холодну пору року

Рукавички – це чудовий спосіб захисту рук від холоду. Якщо шкіра ваших рук тендітна – рукавички здатні захистити її від подразнення через стрімкий холодний вітер. Окрім того, холод негативно впливає на пружність шкіри, тож якщо ви хотіли б зберегти тендітність шкіри рук – вам варто задуматися над придбанням рукавичок.

Найбільше від холодів страждають діти. Річ у тім, що їх шкіра набагато ніжніша, ніж у дорослих. Саме тому сильний вітер здатен нашкодити дитячим рукам набагато сильніше, спричиняючи появі ран та запалень. Якісні дитячі рукавиці здатні захистити руки вашої дитини від холоду, але як їх обрати?

На що звернути увагу обираючи дитячі рукавиці

Не дивлячись на помітну різницю у розмірах між рукою дорослої людини та дитини – перелік параметрів які необхідно врахувати обираючи рукавиці не залежить від віку. Тож, якщо ви хочете придбати якісні дитячі рукавиці для своєї дитини – рекомендуємо вам звернути увагу на:

  • Матеріал

Для того, щоб придбати якісні рукавчики вам знадобиться звернути увагу на матеріал. Бажано, щоб зовнішній шар рукавичок був виготовлений з водонепроникного матеріалу. Таким чином, якщо ваша дитина вирішить пограти у сніжки з друзями, ви зможете не перейматися стосовно того, що рукавички промокнуть та будуть створювати дискомфорт дитині.

Що ж стосується внутрішнього оздоблення рукавичок – для цього підійде як класична шерсть, так і технологічний фліс. Більшість матеріалів які використовуються у виробництві рукавичок мають високі показники зігрівання, тож руки вашої дитини точно не замерзнуть.

  • Розмір

Маючи на меті придбати рукавички для дитини вам варто враховувати розмір її руки та не намагатися придбати рукавички “на виріст”. Річ у тім, що рукавички які надто великі для вашої дитини, під час активної гри, можуть стати причиною травмування. Саме тому, варто звертати особливу увагу на розмір рукавичок, які ви купуєте і підбирати їх враховуючи розміри руки вашої дитини.

  • Методи кріплення та їх якість

Задля того, щоб рукавички не злазили з руки дитини під час гри більшість виробників додають до них спеціальні липучки, завдяки яким рукавички міцно тримаються на руці дитини. Водночас неправильно розташовані липучки можуть стати причиною травми, адже намагаючись витерти лице, ваша дитина може пошкодити шкіру. Саме тому, варто приділити особливу увагу розміщенню липучок та обирати моделі де їх розташування найбільш вдале.

Якісні рукавички – це запорука комфорту вашої дитини, а також її безпека під час зимових розваг. Звернувши увагу на перераховані вище аспекти ви зможете купити якісні дитячі рукавички швидко та просто.

Захистіть шкіру рук вашої дитини та дайте їй можливість максимально насолодитися зимовими розвагами придбавши якісні рукавички для холодної пори року.