American Crew – косметика для чоловіків

Сьогодні важко здивувати користувачів чоловічою косметикою. Завдяки роботі багатьох компаній, чоловіча косметика стала цілком звичним явищем. Одним з тих, хто зробив чоловічу косметику звичною є Девіт Ракулья, адже саме він у далекому 1994 році започаткував компанію American Crew.

Наразі American Crew – це виробник популярної чоловічої косметики, яку купують у всьому світі. Завдяки виключній якості та наполегливій праці над кожним продуктом компанії, вдалося не тільки зробити чоловічу косметику трендом, але й залишити позаду всіх конкурентів. Зараз, якщо вам потрібен засіб для зачіски або догляду за волоссям – ви скоріше за все придбаєте саме American Crew.

Чому продукція American Crew така популярна?

Насправді існує безліч причин популярності цього бренду. Однією з основних, є довга та успішна історія компанії. American Crew може похизуватися чи не найширшим асортиментом засобів для догляду за чоловічим волоссям, тож зазвичай коли користувачі шукають де придбати якісний гель для зачіски – вони обирають саме American Crew.

Косметика для чоловіків American Crew

Саме широкий асортимент та величезний кредит довіри від користувачів зробив компанію American Crew лідером у сфері виробництва косметики для чоловіків і з кожним роком фанатів цього бренду стає дедалі більше.

Які продукти American Crew користуються найбільшою популярністю?

Як ми вже згадували до цього – бренд American Crew має чималий асортимент продукції. Водночас як у будь-якого іншого бренду в American Crew є безперечні лідери продажів.

Перелік найпопулярніших продуктів компанії виглядає наступним чином:

  • Система маскування сивини American Crew

Чоловіча сивина вже давно перестала бути трендом і саме тому багато чоловіків шукають спосіб як її замаскувати. Компанія American Crew запропонувала чоловікам універсальну систему маскування сивини, яка складається з чотирьох етапів. Ви можете обрати ступінь зафарбовування сивини від 25% до 100%, в залежності від власного бажання. В систему маскування входять лише натуральні кольори, тож оточуючі вас люди не зможуть помітити, а ні сивини, а ні фарбування. Таким чином, ви можете майстерно приховати сиве волосся не переймаючись за думку оточуючих.

  • Гель для гоління American Crew Precision Shave Gel

Гоління – це процедура, приємність якої напряму залежить від якості гелю або пінки для гоління. Гель для гоління Precision Shave Gel пропонує чоловікам ідеальне ковзання бритви, захист від мікро порізів та подразнення шкіри. Крім цього, ціна на цей гель ну дуже демократична, тож не дивно, що він користується великим попитом серед користувачів.

  • Паста American Crew Defining Paste

Зачіска та манери – це обличчя чоловіка і компанія American Crew чудово це усвідомлює. За допомогою пасти Defining Paste у чоловіків є можливість ідеально закріпити свою зачіску та захистити її від вітру. Ефективність цієї пасти перевірена особисто нами, тож ми згодні з користувачами, які її обирають.

Підбиваючи підсумки стосовно компанії American Crew можна з усією відповідальністю сказати, що продукція компанії більше ніж варта уваги. Якісні складові, ефективні засоби та відносно демократичні ціни – ось головні переваги бренду. Тож якщо ви давно шукаєте виробника якісної чоловічої косметики – зверніть увагу на засоби від American Crew, ви не пошкодуєте!