Як змінити ставлення чоловіка до жінки

У коханні ви не повинні погоджуватися на когось, хто сприймає вас як належне і ставиться до вас так, ніби ви лише один з варіантів. Ви заслуговуєте набагато більшого. Вам потрібно бути з кимось, хто дзвонить вам не лише тоді, коли йому щось потрібне.

У відносинах це має бути ситуація, коли ви робите його своїм пріоритетом, і він має робити те саме з вами. Отже, якщо ви коли-небудь зіткнетеся з цією дилемою, ось 10 способів, як змінити ставлення чоловіка до жінки:

1. Знайте собі ціну.

Вам потрібно знати, чого ви дійсно заслуговуєте, а саме щоб ваш партнер піклувався, цінував і любив вас. Завжди пам’ятайте, що ви особливі. Не дозволяйте своєму хлопцю змушувати вас відчувати, що ви не такі вже важливі. Насправді йому пощастило з вами, тому він повинен навчитися цінувати вас так само, як ви цінуєте його.

2. Довіряйте своїй інтуїції.

Не соромтеся сказати йому, що ви відчуваєте, коли вас сприймають як належне. Якщо ви відчуваєте, що вам нехтують, просто скажіть йому відверто. Таким чином, якщо він дійсно вас цінуватиме, то зробить все можливе, щоб виправити це. Якщо він дійсно любить вас, то зробить все можливе, щоб ви відчули себе важливим.

3. Не будьте надто терпимі.

Якщо вам здається, що ви занадто терпимі до його дій, спробуйте це обмежити. Ви не повинні завжди говорити «так» усьому, що він каже. Він не зрозуміє, що робить щось не так, якщо ви продовжите терпіти його дії. Він завжди робитиме все, що захоче, і йому буде складніше побачити вашу цінність та значущість. Знайте коли обмежити себе, а коли стояти на своєму.

4. Дійте так, як відчуваєте.

Дії дійсно говорять голосніше за слова. Якщо ви відчуваєте, що вас все одно сприймають як належне, хоча ви вже сказали йому про це, дійте так, як відчуваєте. Найчастіше недостатньо просто розповісти йому про це ще раз. Покажіть йому, що він не робить нічого, щоб ви відчули себе важливим у його житті. Спробуйте дистанціюватися від нього, це змусить його тужити за вами.

5. Нехай вчиться йти на компроміс.

Коли ви десь зустрічаєтеся, не погоджуйте лише умови, які є прийнятними тільки йому. У вас має бути можливість ходити на побачення і тусуватися в ті дні, коли обидва ваші розклади вільні. Дайте йому зрозуміти, що вам обом потрібно навчитися йти на компроміс. Ви не повинні бути єдиною, кому потрібно пристосовуватися, тому що ви заслуговуєте на краще ставлення.

6. Покажіть, наскільки ви незалежні.

Нехай він побачить, наскільки ви сильні та незалежні як особистість, не покладаючись на нього. Завжди пам’ятайте, що у вас все було добре до того, як зустрілися з ним, і ви все ще така. Не зациклюйтесь на думці, що без нього ви нічого не можете зробити. Ви сильна та незалежна жінка. Робіть те, що ви зазвичай робите на самоті, наприклад, їжте чи дивіться фільм на самоті. Це також змусить вас усвідомити, що він не єдине, що заряджає вас енергією і мотивує робити щось.

7. Проводьте більше часу з друзями та батьками.

Проводячи з ними більше часу, ви відчуєте себе оновленим. Завжди знайте, що ці люди будуть поруч, попри все. Це люди, які знають ціну. Коли все терпить невдачу, вони будуть як плече, щоб поплакатися, і втішать вас, коли ви відчуєте себе погано. Цінуйте їх більше, частіше проводячи час із ними. Це також змусить його побачити, що ви можете весело проводити час із кимось ще. Покажіть, що ваше щастя залежить не тільки від його присутності.

8. Поставте ультиматум.

Усі ми маємо свої обмеження. Якщо ви вичерпали всі зусилля і способи дати йому зрозуміти свої почуття, а він нічого не робить з цього приводу, прямо скажіть йому, що ви більше не залишаєтеся в цих токсичних відносинах. Йому треба зрозуміти, що він не завжди отримує те, що хоче, а стосунки вимагають роботи та зусиль, щоб підтримувати їх.

9. Будьте готові до найгіршого.

Потрібно бути готовим до того, що після цього ультиматуму нічого не зміниться. Будьте готові до найгіршого сценарію, а саме до розриву цих стосунків. Всі ми заслуговуємо на ще одне, але якщо це одна і та ж проблема виникає знову і знову, це несправедливо по відношенню до вас. Ви людина, гідна любові та пріоритету. Не дозволяйте жодній людині зруйнувати цю думку.

10. Сприймайте це як урок.

Кажуть, що досвід — найкращий учитель. Якщо ви були в цих відносинах і навчилися відпускати цю людину, прийміть це як урок для себе, як тільки ви вступите до нових відносин. Пам’ятайте всі речі, які він зробив, щоб більше нікому не дозволити ставитися до вас лише як до одного з варіантів.

У більшості випадків ви можете сказати, що вам не потрібно докладати зусиль, щоб люди побачили вашу цінність. Але коли ви перебуваєте у любовних стосунках, у яких є ця проблема, дуже складно їх просто так розірвати.

Якщо він починає не помічати вашої ваги, допоможіть йому усвідомити, як йому пощастило, що ви є в його житті. Якщо він нічого не робить з цим, навчитеся відпускати та рухатися далі. Ви зустрінете людину, яка плекатиме і цінуватиме вас більше, ніж вона. Вам не потрібно витрачати свій час на когось, хто не знає, як розставити свої пріоритети, щоб знову не ламати голову над тим, як змінити ставлення свого чоловіка до жінки.