Що таке ботокс для волосся

Ви, мабуть, думаєте, ботокс для волосся включає втикання голок в шкіру голови. Коли ви зазвичай думаєте про слово ботокс, ви часто уявляєте звичайну медичну процедуру звільнення від зморшок. Будьте певні, тут немає голок!

Зміст:

Ботекс для волосся і кератинове лікування є двома найбільш поширеними процедурами, що використовуються в салонах і деяких спа-центрах для тих, хто хоче зробити волосся більш гладким, блискучим і здоровим.

Що таке ботекс для волосся?

Думайте про ботокс для волосся так само, як про ботокс для шкіри. Ботокс, також відомий як ботулінічний токсин або BTX, є ін’єкцією, приготовленою з бактеріального токсину ботуліну. Ін’єкції ботоксу використовуються виключно в медичних та косметичних цілях для видалення тонких ліній та зморшок, а в деяких випадках використовуються для лікування мігрені.

Хоча це не ін’єкція, як справжній ботокс, основна мета ботоксу для волосся – зменшити пухнастість вашого волосся, зробивши його більш гладким і об’ємним. Ботокс для волосся діє як ідеальний глибокий кондиціонуючий засіб для волосся.

Якщо ваше волосся зневоднене, у вас від природи кучеряве волосся, ви часто фарбуєте волосся, страждаєте від кучерявого волосся або живете у вологому кліматі, лікування ботоксом для волосся може стати для вас порятунком.

Ботокс для волосся – це нехімічний кондиціонуючий засіб, який насичує ваше волосся керамідами, отриманими з піни лучної, забезпечуючи захисний бар’єр для всіх типів волосся. Це означає, що це зменшить пухнастість і відновить будь-які пошкодження вашого волосся. Це відмінний варіант як для чоловіків, так і для жінок, якщо ви шукаєте лікування, яке не пов’язане з агресивними хімічними речовинами.

Чи допомагає ботокс для волосся від випадання волосся?

Широко поширена думка, що гормон андроген, ДГТ, є основною причиною випадання волосся. У недавньому дослідженні, проведеному канадськими дослідниками у 2010 році, було показано, що ботокс є ефективним засобом від випадання волосся серед його учасників.

Ботокс для чоловіків від випадіння волосся

Ведучий канадський дослідник, професор Фройнд, виявив, що, коли він почав вводити ботокс у шкіру голови, волосся почало відростати. З 40 учасників наприкінці дослідження було зроблено висновок, що кількість їхнього волосся збільшилася на 18% за 60 тижнів. Те ж саме з пероральним препаратом Фінастерид, але без усіх побічних ефектів ліків.

Наприкінці цього дослідження було показано, що випадання волосся значно зменшилося загалом на 39% за загальної частоті відповідей 75%.

Ботокс для волосся працює аналогічно ботулінічному токсину для шкіри, без ін’єкцій у шкіру голови. Ботокс для волосся містить коктейль живильних активних інгредієнтів, таких як вітаміни B5, вітамін E, амінокислоти, гліоксилова кислота, колагеновий комплекс, пептид BONT-L та багато іншого. Крім додаткових переваг для волосся, ці інгредієнти в ботоксі для волосся, як було показано, допомагають зменшити випадання волосся.

Антивікові властивості ботоксу для волосся діють як фільтр для волосся. Вони допомагають заповнити будь-які прогалини в натуральному волокні вашого волосся, роблячи його молодшим.

Де це доступно?

Ботокс для волосся це дуже спеціалізоване лікування, яке, як правило, доступне не у всіх областях. Ви частіше знайдете ботокс для волосся у спеціалізованому салоні високого класу або у спа-салоні. Основна причина полягає в тому, що справжній ботокс для волосся доступний лише через спеціалізовані канали збуту, тому є ймовірність, що у звичайному салоні ця процедура не буде вказана в меню послуг.

Ботекс для волосся

Скільки можна витратити на лікування?

Типове лікування буде коштувати вам від 100 до 300 доларів, залежно від того, куди ви йдете. Було кілька історій, коли люди вирішили проводити лікування вдома. Так, лікування обійдеться дешевше, але ви ризикуєте назавжди пошкодити волосся та шкіру голови.

Як довго діє ботокс для волосся?

Коли ви йдете на прийом, це займе приблизно від години до півтори години, залежно від довжини вашого волосся. Як правило, ваш стиліст вимиє ваше волосся, щоб видалити всі залишки. Після цього вони нанесуть ботокс для волосся приблизно на 30-45 хвилин, перш ніж змити його і застосувати будь-які додаткові послуги, які можуть вам знадобитися.

Як діє ботокс для волосся

Ботокс для волосся забезпечує напівпостійний результат, який зазвичай триває від 2 до 4 місяців, залежно від того, наскільки сильно росте ваше волосся і як часто ви його миєте. Ми рекомендуємо проводити процедуру кожні 3 місяці, щоб ваше волосся було міцним і здоровим.

Наступний догляд

Після того, як ви отримаєте ботокс для волосся, важливо використовувати тільки шампунь та кондиціонери без сульфатів та парабенів.

У чому різниця між ботоксом та кератином?

Кератинове випрямлення (також відоме як Brazilian Blowout) – це хімічна обробка, яка діє як хімічний засіб, що випрямляє і розгладжує ваше волосся. Багато кератинових процедур містять хімічний формальдегід, який може сильно дратувати людей з чутливою шкірою голови.

Кератинове лікування найкраще підходить тим, у кого дуже густе кучеряве волосся, схильні до завивки. Кератинове випрямлення може допомогти зробити повсякденне укладання більш легким та керованим.

Для порівняння, ботокс для волосся не містить хімічних речовин. Це тип глибокого кондиціювання, який допоможе вашому волоссю стати більш гладким і зволоженим. Це не випрямить ваше волосся, як кератинове випрямлення. Тим не менш, буде легше укладати та підтримувати свій зовнішній вигляд.

Ботокс для волосся добре працює з будь-яким типом волосся. Людям з більш тонким волоссям більше підійде ботокс для волосся, а не кератин, тому що він ускладнить волосся.

Чи можна отримати кератин та ботокс для волосся разом?

Так, ті, у кого дуже густе кучеряве волосся, яку хочуть, щоб їх волосся було прямим і блискучим, виглядало здоровим, ідеально підходить для того, щоб зробити це разом.

Ботокс для волосся також безпечний для фарбованого волосся, тому ви завжди можете додати послугу фарбування, коли приходите.