Що пропонують квест-кімнати в Хмельницькому

Квести – розвага, що вже давно набула чималої популярності. Це тематичні кімнати, які занурюють в ілюзію іншого світу. Туди, де є певні завдання, вирішення яких здатне навіть “врятувати життя”.

У квест-кімнатах всі дії відбуваються в приміщеннях з різноманітними декораціями, механізмами й подекуди – спецефектами. У процесі проходження завдань учасники мають працювати згуртовано. Адже їхня мета – долати логічні завдання й бути винахідливими протягом певного проміжку часу.

Що ж пропонують квест-кімнати в Хмельницькому та як там можна розважитися? Все найцікавіше про цей спосіб проведення дозвілля розповідаємо у матеріалі.

Кому підійдуть такі розваги

Квест-кімнати зазвичай пропонують відвідувачам різні сюжети – від містики й жахів до фантастики. Саме тому є можливість обрати будь-який жанр, який до вподоби саме вашій компанії.

Загалом є такі типи квест-кімнат:

  • Ескейп-рум. Головне завдання в таких кімнатах – вибратися із приміщення за певний час. У процес доведеться розгадувати завдання та головоломки, шукати ключі та підказки.
  • Живий квест. Тут шукати вихід не потрібно. Основна мета – проходити всі завдання та вирішувати головоломки.
  • Квест-перформанс. Цей жанр схожий на фільм, у якому присутні справжні актори. Вони направляють гру у той чи інший бік, допомагаючи чи заважаючи учасниками.
  • Спортивний квест чи екшен. Потрібно виконувати завдання, пов’язані з силовими навантаженнями, подоланням смуги перешкод, погонами. У процесі доведеться виконувати ще й логічні завдання.

Команду для участі у квесті відвідувачі обирають самостійно. Такі розваги найкраще підійдуть компанії людей, які добре знайомі між собою. Це можуть бути колеги по роботі, друзі, однокласники чи однокурсники.

Для проходження квесту не треба мати якихось специфічних знань або спеціальної фізичної підготовки. Єдине що враховується – вік учасників. Цей фактор важливий при виборі тієї чи іншої тематики квест-кімнати.

Вибір квест-кімнат в Хмельницькому

У Хмельницькому є 5 компаній, які займаються квестами. Усі їх можна знайти на сайті top20.ua. Саме там можна познайомитися з відгуками тих, хто вже спробував такий вид розваг. І таким чином – обрати певний квест для себе.

Квести у Хмельницькому розроблені як для дорослих, так і для дітей. Загалом для хмельничан пропонують:

  • вибратися із зачиненої кімнати, яка наповнена різноманітними загадками, використовуючи мислення та роботу в команді
  • 60 хвилин гри, де все можна чіпати руками
  • ігри, що побудовані навколо різних сюжетів
  • тематику квестів, що взята з реальних життєвих подій, відомого фільму, мультфільму, коміксу чи казки.

Обирайте квест-кімнати, аби цікаво й захоплююче провести своє дозвілля. Адже яскраві емоції – це найкраще, що може відчувати людина.