Шукаєш розхідники до своєї інсулінової помпи ?

Магазин діабетичних товарів SaharokShop  допоможе тобі у вирішенні даного питання!)

Не має значення яка була  обрана  Вами модель інсулінової помпи, розхідники до інсулінової помпи  ,потрібні однакові.

При цьому існують різновиди,наприклад, інфузійних систем і резервуарів для помп Medtronic. Вибравши відповідні матеріали ви з легкістю забезпечите собі комфорт носіння помпи і бажаний рівень компенсації діабету.
У категорії «Розхідники до інсулінової помпи»

В нашому магазині Ви знайдете  великий вибір продукції для інсулінових помп компанії Medtronic: від інфузійних наборів Minimed до пристроїв для встановлення катетерів і резервуарів для інсуліну.

В асортименті представлені інфузійні набори Minimed, що призначені для автоматичної ін’єкції інсуліну.

65d0d9a3345d3.webp

Є набори різних моделей, щоб кожен пацієнт міг підібрати собі оптимальний варіант.

Також у магазині є пристрої Quick-serter та Sil-serter, які які дозволяють з більшим комфортом та меншми больовими відчуттями  вводити інфузійні набори для пацієнта.

Дані пристрої значно спрощують процес ін’єкцій та робить його повністю безболісним, дозволяють в лічені секунди ввести канюлю без будь-яких відхилень від необхідного кута введення, що є перевагою для використання у дітей та новачків у користуванні  помп.

Для використання сертера Quick-Serter  Вам досить вставити в нього канюлю відповідно до вказівок інструкції та натиснути на кнопку — такі прості правила експлуатації дозволяють встановлювати канюлю у важкодоступних для ін’єкцій місцях.

Для тих, хто використовує пристрої компанії Medtronic , ми також  пропонуємо придбати  резервуари для інсуліну.

Наш онлайн-магазин SaharokShop надає можливість вибору потрібного обсягу резервуарів залежно від потреб кожного пацієнта.

Як пацієнт,тобто,користувач Ви маєте знати , що резервуар повинен мати герметичну  упаковку, адже при порушенні цілісності упаковки –  пристрій використанню  вже не підлягає.

65d0d9a33c083.webp

Щоб купити потрібні матеріали для помпи, необхідно врахувати тип системи, розмір трубки і канюлі, а також об’єм резервуара. Достатня довжина канюлі підбирається виходячи з показників віку, росту, ваги (ширини підшкірного шару) пацієнта.

В наявності такж є CareLink,  за допомогою нього є змога синхронізувати дані про глюкозу з іншими приладами Medtronic.

Це дозволяє Вам,як користувачу інсуліновою помпою та вашому лікарю отримувати інформацію про ваші показники та на основі цього коригувати лікування.

Якщо Ви вирішили придбати розхідні матеріали для помпи , що відповідають високим стандартам якості,гарантують максимальну ефективність та безпеку -то лише в онлайн – магазині SaharokShop,наш менеджер   допоможе Вам  в цьому!)