Що таке кушон та як правильно ним користуватися?

Кушон не так давно став популярним косметичним засобом, поступово приходячи на зміну звичайним тональним кремам та рум’янам. Продукт має безліч переваг, які вже оцінило багато жінок. А виробники пропонують широкий асортимент продукції – для різних потреб шкіри. Що ж таке кушон та чим він відрізняється від звичайних тональних засобів?

Кушон для обличчя: що це та які має переваги?

Кушони представляють собою рідкі косметичні засоби, які знаходяться не у флаконі, а у невеликій коробочці – така зазвичай нагадує пудру. Засіб «родом» із Кореї – саме там він з’явився і отримав першу популярність. А згодом весь світ оцінив розробку корейських виробників.

Сама назва – кушон – стосується не форми тонального засобу чи пудри. Вона відноситься до форми використання та упаковки. Візуально це виглядає як пудрениця, всередині якої є сам засіб та «волога» губка. Наносять продукт за допомогою окремої подушечки, яку притискають до губки. У асортименті виробників можна знайти кушони:

  • рум’яна;
  • тональні засоби;
  • пудра;
  • хайлайтер.

Є навіть помади та блиски, випущені у такому вигляді. Але найбільш популярними є саме тональні засоби. І саме у такому вигляді продукт вперше побачив світ та вийшов на прилавки магазинів. Кушон не просто вирівнює тон та приховує недоліки, але робить це, не створюючи ефекту маски на шкірі. Губка має дрібні пори, які надають крему вигляду легкого флюїду. Завдяки цьому засіб рівномірно лягає, не «провалюється» в пори.

Кушони підходять для щоденного використання. Одна із переваг продукту – його легко брати із собою, адже він знаходиться у компактній коробочці. Засіб не вимагає безпосереднього контакту із шкірою рук, що дозволить поправити макіяж у будь-якій ситуації.

Які ще переваги мають кушони:

  1. Не тільки покращують зовнішній вигляд шкіри, а й доглядають за нею. Це можливо завдяки зволожуючим, омолоджуючим, протизапальним компонентам.
  2. Продукт подається невеликими дозами, щоб утворити на шкірі легкий шар. Завдяки цьому користуватися засобом можна економно.
  3. Легко наноситься та розташовується, не утворює ефекту маски та не підкреслює сухих ділянок.

Спонж, який знаходиться всередині коробочки, створений з антибактеріального матеріалу. Завдяки цьому досягається гігієнічність продукту. Але, умовним недоліком можна назвати те, що «поділитися» із подружкою ним не можна. Адже спонж торкається вашої шкіри і є таким же індивідуальним предметом, як зубна щітка.

Щоб у повній мірі оцінити переваги кушону, варто купувати його тільки у перевірених магазинах. Інтернет-магазин Biodea пропонує якісні корейські засоби – оригінальні та сертифіковані.

Як правильно користуватися кушоном?

Наносити кушон нескладно, якщо знати певні правила, які дозволять зробити це бездоганно. Шкіру потрібно попередньо очистити за допомогою тоніка. Далі нанесіть базу під макіяж чи денний крем, дочекайтеся повного поглинання. Після цього спонж із кушону зафіксуйте на вказівному пальці та натисніть ним на губку у коробочці. Це дозволить набрати засіб. Легкими рухами нанесіть продукт на шкіру та розтушуйте. Для більш щільного покриття чи яскравішого кольору можна повторити процедуру.

Змити продукт-кушон можна тими ж засобами, що й тональний крем, пудру чи рум’яна. Це може бути міцелярна вода, молочко, пінка. Після цього шкіру протріть тоніком та скористайтеся кремом.

Кушон потрібно зберігати у щільно закритій упаковці, щоб уникнути пересихання губки. Слідкуйте за строком придатності продукту після початку використання. Якщо він змінив запах та колір, варто відмовитися від нанесення.