Поробки з природного матеріалу в дитячому садку

Ми зібрали 8 найкращих кумедних виробів із природного матеріалу, які неодмінно сподобаються дітям у дитячому садку. Ловці сонця, картини з листя, ляльки, вінки з листя та багато іншого. Насправді ці вироби — лише початок. Як тільки ви навчитеся створювати витвори мистецтва з використанням природних матеріалів, ви всюди знаходитимете натхнення. 

Яблучна годівниця для птахів

Як щодо природного ремесла, яке приносить користь нашим побратимам? Наша яблучна годівниця для птахів — це такий виріб, у якому використовуються яблука, арахісова олія, корм для птахів і трохи мотузки, щоб повісити її на дерево у дворі. Такі вироби не лише допоможуть дітям дитсадка розвинути творчі здібності, а й подбати про птахів.

Ловець сонця з квіткових пелюсток

Збережіть ці чудові весняні квіткові пелюстки, навчившись із них робити ловців сонця. Мало того, що це буде красиво виглядати з світлом, що струмує, це ще й творчий спосіб насолодитися квітами трохи довше. Які красиві візерунки ви зробите із квіткових пелюсток?

Прикрашені монстрики з листя

Хоча саме восени ви можете знайти листя різних кольорів, форм і розмірів, веселіше всього те, що ви можете перетворити розфарбоване листя у монстрів навіть навесні та влітку. Все, що вам потрібно, це листя, фарби та багато очей.

Міні казковий сад

Весна чи літо — ідеальний час для створення міні-саду фей, використовуючи невеликі рослини, камені, черепашки, раковини равликів та інші предмети, які можна знайти у природі. Можна навіть зробити маленьку фею з насіння клена (для крил) та гілочки (для тіла).

Розфарбоване каміння

Збирати камені для малювання — одне із захоплюючих занять не тільки для дитячого садка, а й для цілої родини. Після того, як ви зберете кілька гладких і плоских каменів, вимийте їх і дайте повністю висохнути перед фарбуванням. Ви можете намалювати будь-яку тему, яку захочете. Можна намалювати різні риси обличчя на камінні, щоб створити безліч кумедних облич. Додати листя, гілочки або квіти, щоб створити волосся і брови.

Також ви можете використовувати розфарбоване каміння, щоб грати в ігри, розповідати історії або ділитися ними з іншими.

Природні пензлі

Зроби своїми руками пензлі для малювання за допомогою предметів природи.Вам знадобиться паличка для кожного пензля, а потім прикріпіть зверху матеріал, який створюватиме різні текстури за допомогою фарби. Квіти, пір’я, трава, мох та багато іншого – відмінний вибір для м’якої частини пензлика.

Ляльки з листя

Такі ляльки відмінно підходять для рольових ігор, і ви можете легко створювати маріонетки, використовуючи листя, фарби та палички для рукоділля. Такі ляльки після можна навіть заламінувати, щоб зробити їх більш міцними та довговічними.

Сови з шишок

Вирушайте на прогулянку, щоб зібрати соснові шишки, насіння та інші шматочки. З них можна зробити чарівні вироби, наприклад, сови з соснових шишок. Вони виходять дуже милими та легко виходять навіть у дітей молодшої групи.

Але відкриємо вам секрет. Щоб придумати різноманітні поробки з природного матеріалу в дитячому садку, іноді досить просто надати дітям свободу та безліч різних елементів, з якими легко працювати — гілки, листя, глина, жолуді, камінці, шишки та інше. Головне – натхнення. І ви побачите, що буде.