Чоловіча тактична форма Мультикам для військових, мисливців, туристів

Військова форма мультикам (https://camotec.ua/kostyumi-c118/multikam-forma-zsu-t345/) є одним з найпоширеніших та затребуваних видів камуфляжу. Це американська розробка, яку вже давно використовують військові та спецназівці по всьому світу. Мультикам – універсальний камуфляж, який дозволяє ефективно маскуватися в різних умовах місцевості.

Особливості військової форми мультикам

Обмундирування MultiCam шиють з матеріалу, який має унікальний камуфляжний малюнок, що поєднує в собі різні відтінки зеленого, коричневого, сірого та чорного кольорів. При створенні забарвлення враховувалися особливості людського зору і здатність сприймати колір, об’єм та форму.

Складне поєднання кольорів дозволяє успішно маскуватися на тлі різних типів місцевості: у лісі, степу, джунглях, горах і навіть у міській забудові. Завдяки цьому одяг, пошитий з камуфляжної тканини Multicam, користується популярністю не тільки у військових колах, але й серед рибалок, мисливців, туристів і любителів активного відпочинку на природі.

Різновиди камуфляжу мультикам

Існує кілька різновидів цього забарвлення, призначених для різної місцевості:

  • Базове – підходить для більшості типів місцевості.
  • Arid – використовується для маскування на відкритій місцевості, де мало або зовсім немає рослинності, наприклад, серед скель.
  • Tropic – розроблене для місцевості з густою рослинністю (джунглі, тропічний ліс).
  • Alpine – призначене для маскування на засніженій місцевості.
  • Black – використовується поліцією та представниками силових структур, що працюють в умовах міста.

У продажу можна знайти будь-який з цих видів камуфляжу.

Переваги форми Multicam

Камуфляжний одяг цього типу має наступні переваги:

  1. Висока якість матеріалу

Для пошиття обмундирування використовують високоякісний матеріал soft shell, який не боїться активної експлуатації та частого прання. Він добре пропускає повітря, дозволяючи шкірі дихати, і вбирає піт, що дуже важливо при активному русі. Тактична форма надійно захищає від вітру і дощу та має високу зносостійкість.

  1. Зручний крій

Костюм скроєний таким чином, щоб людина відчувала себе в ньому комфортно. Військовим доводиться бігати, долати перешкоди, повзати по землі, довго сидіти в незручних позах, тому одяг повинен бути максимально практичним. Особливий крій куртки і штанів дозволяє активно рухатися та забезпечує свободу рухів в будь-яких ситуаціях. Кишені, застібки, липучки розташовані максимально зручно. Можуть бути як з коротким так і з довгим рукавом.

  1. Універсальність

Тактичний костюм Мультикам підходить для використання в різних кліматичних умовах і на різних типах місцевості. Виробники випускають комплекти, призначені для теплого та холодного клімату. Тому мультикам вибирають військові, співробітники спецназу і служб безпеки з різних країн світу.

  1. Легкість і компактність

Форма мультикам легка й компактна. Її зручно зберігати та переносити в тактичній сумці або рюкзаку. Вона легко складається і займає мало місця, тому зручна для тих, хто часто подорожує або проводить багато часу в польових умовах.

Інтернет-магазини пропонують вашій увазі чоловічі військові костюми Multicam і аксесуари до них. Повний асортимент моделей та розмірів представлений на багатьох сайтах. Вибирайте вподобаний товар і оформляйте замовлення з доставкою в будь-яке місто України.