Як знайти підписників у Instagram

Починаєте з нуля у соціальних мережах або просто намагаєтеся створити свій онлайн-бренд? Тоді ви, напевно, ставитесь питанням, як знайти підписників у Instagram.

І ні, ми не маємо на увазі покупку підписників або використання ботів. Ці хитрощі можуть збільшити кількість ваших підписників на короткий час, але вони не принесуть вам жодної користі в довгостроковій перспективі. А все тому, що єдині справді цінні підписники в Instagram — це справжні люди, які дбають про ваш бренд та взаємодіють із ним.

Ознайомтеся з нашими порадами щодо створення маркетингової стратегії, щоб дізнатися, як органічно збільшити кількість підписників у Instagram.

Якщо ви хочете бути ефективним у соціальних мережах, вам потрібний чіткий план.

Отримання більшої кількості підписників у Instagram – чудова стартова мета. Але підписники самі по собі не створять успішного облікового запису в Instagram. Ваша мета має бути частиною більшого плану, пов’язаного з вашою бізнес-стратегією та цілями соціального маркетингу.

Подумайте, чому вам потрібно більше підписників у Instagram. Чого ви насправді сподіваєтесь досягти? Можливо, ви хочете:

  • підвищити впізнаваність бренду
  • збільшити продаж продукту
  • залучити трафік на ваш сайт

Зосередження уваги на цих бізнес-цілях допоможе зберегти цілісність вашого облікового запису Instagram. Це допоможе вам розповісти переконливу історію бренду, яка сподобається новим відвідувачам профілю та допоможе створити (і зберегти) лояльних підписників.

Визначте вашу цільову аудиторію

Задайте кілька запитань про те, з ким ви намагаєтеся зв’язатися:

  • Де вони живуть?
  • Що роблять для роботи?
  • Коли та як вони використовують Instagram?
  • Які їхні больові точки та проблеми?

Відповіді на ці запитання допоможуть вам створити контент для спілкування з людьми в Instagram, які швидше за все підпишуться на вас.

Вони також допоможуть вам постійно надавати контент, який підтримуватиме інтерес вашої аудиторії у довгостроковій перспективі.

Створіть послідовну історію бренду та естетику

Можливо, ви хочете показати, як зроблено ваш продукт. Або олюдніть свій бренд, поділившись поглядом співробітника. Надихаючий бренд може демонструвати спосіб життя або досягнення ваших клієнтів.

Незалежно від того, чого ви прагнете, важливо підтримувати послідовний голос бренду, його індивідуальність та зовнішній вигляд.

Ваші пости повинні бути легко пізнаваними з першого погляду. Думайте про свою сітку Instagram як про єдину цілісну картину. Ви завжди можете використовувати Instagram Stories, щоб ділитися контентом, який не зовсім відповідає вигляду вашої основної стрічки.

Ваші продукти також не мають виглядати однаково. 

Використовуйте ключові слова, щоб з’являтися в результатах пошуку

Перед тим, як люди зможуть підписатися на вас в Instagram, вони повинні вас знайти. Але не весь текст у Instagram доступний для пошуку. Лише два поля в Instagram впливають на результати пошуку: назва та ім’я користувача.

Ваше ім’я користувача – це ваш нікнейм у Instagram. Він повинен збігатися з псевдонімом, який ви використовуєте в інших соціальних мережах, оскільки це також полегшує пошук людям. Використовуйте назву вашого бренду або варіант вашого імені, яке люди швидше за все будуть використовувати при пошуку вашого бренду.

Ваша назва може бути будь-якою, до 30 символів. Увімкнення найрелевантнішого ключового слова в полі імені може полегшити пошук.

Наприклад, письменник-мандрівник Клаудія Ларойє (@itsclaudiatravels) включає ключову фразу «письменник-мандрівник» у своє ім’я у Instagram. Тепер її з більшою ймовірністю знайдуть люди, які шукають матеріали про мандрівки чи письменників.

Оптимізуйте свою біографію та профіль у Instagram

Дві третини відвідувань бізнес-профілю в Instagram припадають на тих, хто не є підписником. Якщо ваша біографія та профіль переконає їх натиснути кнопку «Підписатися», ці відвідувачі можуть стати підписниками.

Ваш профіль повинен включати крім вашого імені та назви (згадані вище), ваш веб-сайт та опис діяльності/бренду.

Розкажіть про свій бренд і покажіть новим відвідувачам, чому вони мають слідувати за вами. Якого контенту вони можуть очікувати?

Ці прості поради допоможуть вам зробити правильний старт і швидше знайти перших підписників у Instagram. Головне — не стояти на місці і розвивати свій профіль, і успіх не забариться!