Як збільшити статевий потяг у жінок

На жіноче лібідо можуть впливати різні внутрішні та зовнішні фактори, від рівня гормонів до прийому ліків і звичок сну. Лібідо — це просто інша назва сексуального бажання або сексуального потягу.

Лібідо у всіх різне, але однаково може змінюватися з віком як у чоловіків, так і у жінок. У цій статті ми розглянемо, як збільшити статевий потяг у жінок.

1. Спробуйте їсти певні фрукти

Мало доказів, які б підтверджували ефективність певних продуктів, але експериментувати не шкідливо.

Наприклад, інжир, банани і авокадо вважаються продуктами, що підвищують лібідо, або афродизіаками.

Ці продукти також містять важливі вітаміни та мінерали, які можуть збільшити приплив крові до статевих органів та сприяти здоровому статевому життю.

2. Спробуйте їсти шоколад

Протягом усієї історії шоколад був символом бажання не тільки через його чудовий смак, а й через його здатність покращувати сексуальне задоволення.

Шоколад просуває викид хімічних речовин, таких як серотонін, який може справляти ефект афродизіаку та піднімати настрій.

Серотонін також може брати участь у регуляції припливу крові до статевих тканин.

3. Додайте трави та спеції

Наступного разу, коли ви вирішите сісти за романтичну вечерю, додайте до страви трохи базиліка або часнику. Запах базиліка стимулює почуття, а часник містить велику кількість аліцину, який діє як судинорозширювальний засіб та дозволяє збільшувати кровотік.

Гінкго білоба, екстракт, отриманий з листя китайського дерева гінкго, також підходять для покращення сексуальної дисфункції у жінок у постменопаузі. Проте потрібні додаткові дослідження.

4. Підвищте свою впевненість у собі

Те, як ви ставитеся до свого тіла, впливає на те, як ви ставитеся до сексу. Нездорове харчування та відсутність фізичних вправ можуть призвести до того, що у вас буде погана самооцінка. Ці речі можуть відбити у вас бажання займатися сексом і отримувати від нього задоволення.

Ви можете підвищити свою самооцінку та статевий потяг, змістивши акцент зі своїх недоліків на переваги.

Ви також можете зосередитися на задоволення, що отримується під час сексу.

5. Дотримуйтесь одного келиха вина

Два келихи вина може бути надто багато. Випивши всього один келих вина, ви розслабитеся та підвищите інтерес до близькості. Однак надмірне вживання алкоголю можеу погіршувати ваші здібності, зробишви жінку занадто розслабленою. Занадто багато алкоголю також може перешкодити здібності до оргазму.

6. Знайдіть час, щоб помедитувати та зняти стрес

Незалежно від того, наскільки ви здорові, стрес може вплинути на ваш статевий потяг.

Згідно з деякими дослідженнями, жінки особливо сприйнятливі до впливу стресу на сексуальне життя.

З іншого боку, чоловіки можуть використати секс для зняття стресу. Іноді відмінності у підході до сексу можуть спричинити конфлікт.

Щоб зняти стрес , подумайте про медитації, участь у спортивних заходах або заняття йогою.

7. Висипайтеся

Ті, хто веде активний спосіб життя, не завжди мають час, щоб виспатися. Через зайнятість також важко знайти час для сексу.

Люди, які поєднують роботу з турботою про інших, наприклад, батьки, що старіють, або маленькі діти, часто втомлюються, що може призвести до зниження статевого потягу.

Підвищіть свою енергію та статевий потяг, подрімайте, коли зможете, та дотримуйтесь здорової дієти з високим вмістом білків і складних вуглеводів.

8. Тримайте ваші стосунки під контролем

Після того, як ви посварилися зі своїм партнером, швидше за все ви не в настрої займатися сексом.

Для багатьох людей відчуття емоційної близькості важливо для сексуальної близькості. Це означає, що невирішені конфлікти можуть вплинути на ваші сексуальні стосунки.

Спілкування необхідно для зміцнення довіри. Важливо не допустити накопичення образ.

9. Регулярно займайтеся спортом

Вправи посилюють приплив крові до геніталій, покращують настрій, самопочуття, форму тіла і навіть допомагають краще заснути (якщо тільки ви не тренуєтеся надто близько до сну).

10. Зверніться до лікаря

Навіть якщо ви використовуєте природний підхід до підвищення статевого потягу, все ж таки може бути гарною ідеєю поговорити з лікарем. Вони можуть допомогти вам визначити основні проблеми.

Ваш лікар може запропонувати деякі стратегії для покращення сексуального здоров’я.

До них можуть належати:

  • спілкування з партнером
  • вибір здорового способу життя
  • лікування статевих захворювань

Розуміння кореня проблеми, яка може вплинути на ваше сексуальне життя, не лише полегшить пошук відповіді на питання, як збільшити статевий потяг у жінок, а й покращить загальне самопочуття та налагодить стосунки у парі.