Ламінування волосся желатином у домашніх умовах

Що таке ламінування волосся і як воно працює? Відкрийте для себе секрети ламінування волосся для м’яких, гладких та сяючих пасм.

Донедавна ламінація була відома лише у поліграфії – покриття паперу ламінатом для захисту від вологи та механічних пошкоджень. Сьогодні слово ламінування має ширше значення. В даний час ви також можете ламінувати волосся та вії. Процес виглядає трохи інакше, але ідея та сама.

Що таке ламінування волосся?

Воно стає все більш популярним. Ви можете зробити це в перукарні або зробити це самостійно в домашніх умовах. Іноді його називають останнім засобом для тьмяного, пошкодженого волосся. Ламінування передбачає покриття волосся тонким шаром ламінату, що складається в основному з желатину, кератину або олій.

Яка мета ламінування волосся?

Основною метою є захист волосся від втрати вологи та пошкоджень, спричинених, наприклад, сонячними променями або токсинами. Це була первісна ідея ламінування. Сьогодні ми йдемо на цю процедуру, щоб зробити наше волосся шовковистим, гладким, м’яким і блискучим. Процедура обрана як засіб від кучерявого волосся, метод випрямлення, для полегшення розчісування та надання краси.

Переваги ламінування волосся:

 • приємніше на дотик і гладке волосся
 • посилений блиск волосся
 • м’якість і еластичність
 • запечатування кутикули, яка захищає волосся
 • правильне зволоження і харчування
 • щоб кінчики волосся не сіклись
 • волосся більше не пушиться і не заплутується

Як працює ламінування волосся?

Концепція ламінування волосся прийшла з іншої області, але принцип роботи той самий.

Волосся покривається спеціальним матеріалом (професійним продуктом або домашньою сумішшю), що створює невидимий захисний шар. Ламінування волосся працює, не обтяжуючи пасма. Ламінат закриває лусочки кутикули, надає гладкості та є своєрідним захисним екраном для пасм. Він і рятує від пошкоджень, і замикає воду у волоссі. Використання кератину чи желатину спрямоване на відновлення волосся. Зрештою, це білки, з яких складається волосся, тому вони повинні використовуватися для процесу відновлення.

Як зробити ламінування волосся в домашніх умовах?

Як і більшість процедур догляду за волоссям, ви можете зробити це самостійно. Домашнє ламінування волосся, безумовно, є найпопулярнішим. Це дешево, хоча, на жаль, дає менш стійкий ефект. Проте блогери від нього божеволіють. 

Як правильно зробити желатинове лікування волосся своїми руками? Вам знадобиться желатин, гаряча вода, кондиціонер для волосся та аксесуари (маленька миска, шапочка для душу, рушник).

Покроковий алгоритм догляду за волоссям з желатином

 1. Розчиніть столову ложку желатину в п’яти ложках гарячої води.
 2. Перед процедурою вимийте та висушіть волосся рушником.
 3. Після того, як желатин охолоне та трохи затвердіє, змішайте його з улюбленим кондиціонером.
 4. Ретельно нанесіть суміш на волосся, переконавшись, що кожне пасмо покрите.
 5. Закріпіть волосся шапочкою для душу та теплим рушником.
 6. Через 45 хвилин добре змийте суміш; миття необов’язкове.

Догляд з желатином та олією для волосся своїми руками

Це ще один метод ламінування волосся. Ви готуєте ламінат, використовуючи желатин, воду та живильну олію для волосся. Для ламінування в основному рекомендується оливкова олія, але можна спробувати арганову або готову суміш олій. Головне, щоб олія для волосся відповідала пористості вашого волосся.

Якщо ви зважилися на ламінування волосся оліями, пропустіть крок 2 і нанесіть суміш, не змиваючи волосся. Потім ви змиваєте желатин і олію та миєте волосся шампунем для м’якого миття.

Як часто потрібно робити ламінування волосся?

Ламінування волосся дає тимчасовий ефект, тому його можна використовувати як додатковий догляд за волоссям. Якщо ви хочете мати постійно гладке, сяюче і м’яке волосся, вам необхідно повторювати процедуру кожні два або три тижні. Робити це частіше не можна – ламінування волосся при кожному миття робить волосся більш сухим і тьмяним через занадто велику кількість протеїну. Регулярна обробка волосся олією – набагато краща ідея, яка також надає волоссю блиску та м’якості.