Як зробити ловця снів у домашніх умовах

Ловці снів виникли у корінних американців, стали популярними серед хіпі 1960-х та 1970-х років, і тепер їх люблять майже всі у різних куточках світу.

Ви чули історію про ловців снів?

Згідно з однією легендою, в племені Оджибве жила жінка-павук, відома як Асібікааші, яка дбала про всіх дітей на землі. Але по мірі того, як нація оджибве росла, Асібікааші стало важко дбати про всіх дітей. Тому мами та бабусі самі майстрували для дітей ловців снів з вербових лозин, натуральних волокон та пір’я. Потім вони вішали ловців снів над ліжечками немовлят. Вважалося, що ці ловці снів відфільтровують погані сни, пропускаючи в уми дітей лише добрі сни. Коли ранком встає сонце, погані сни зникають. Мило, правда?

Як зробити ловця снів своїми руками

Потрібно:

 • металевий обруч
 • замшевий шнурок
 • 3  пера з петлею для підвішування
 • 1 моток муліне для  вишивання
 • намистини з натуральних дорогоцінних каменів
 • за бажанням – голки з великим вушкам нанизування бісеру

Примітка щодо вибору дорогоцінного каміння: для ловця снів на фото, зробленого своїми руками, використаний камінь амазоніт, тому що вважається, що він розсіює негативні почуття, роздратування, занепокоєння та страх, а також заспокоює та заспокоює розум. Ці властивості здаються ідеальними для запобігання поганим снам. Але ви можете вибрати будь-який дорогоцінний камінь, який резонує з вами. Інші дорогоцінні камені, які рекомендують використовувати, включають аметист або селеніт, які мають заспокійливі та заспокійливі властивості, які допомагають покращити сон.

Простой учебник по ловцу снов своими руками - весело делать, легко настраивать и отличная идея для подарка

Інструкція:

 1. Почніть обертати замшеві шнурки навколо металевого обруча, залишаючи кінець близько 15 см у верхній частині обруча.
 2. Продовжуйте обертати замшевий шнурок навколо металевого обруча, намагаючись тримати його якомога щільніше та ближче один до одного.
 3. Як тільки ви дійдете до кінця, притисніть замшевий шнурок так, щоб не було видно металу. Обидва хвости повинні бути спрямовані вгору.
 4. Зав’яжіть тугий вузол біля основи хвостів, прямо у верхній частині обруча. Зав’яжіть ще один вузол на кінцях хвостів. Це буде використовуватися, щоб повісити ловець снів.
 5. Зав’яжіть один кінець нитки для вишивання навколо замшевого мереживного вузла у верхній частині ловця снів.
 6. Протягніть нитку для вишивання через внутрішню частину пялець, потів поверх і назад через петлю, щойно зроблену ниткою для вишивання.
 7. Продовжуйте рух навколо обруча, поки не обернете його навколо обруча 12 разів і не повернетеся нагору. Залишіть нитку для вишивання на слабину.
 8. Зробіть те саме знову навколо пялець, але замість того, щоб обертатися навколо їх зовнішньої сторони, ви будете обертати середину петлі муліне для вишивання.
 9. Продовжуйте обертати навколо знову і знову, натягуючи трохи сильніше з кожним оборотом. Додайте намистини з дорогоцінного каміння в будь-який момент цього процесу. (Залежно від розміру отвору в намистинах з дорогоцінного каміння вам може знадобитися використовувати голку, щоб надіти їх на нитку для вишивання.)
 10. Як тільки ви зробите стільки, скільки хочете, потягніть за кінець нитки для вишивання, щоб затягнути полотно, і зав’яжіть його надійним вузлом.
 11. Протягніть нитку для вишивання через петлі у верхній частині пір’я. (Або надійно зав’яжіть їх, якщо у вашого пір’я немає петель). Додайте стільки бісерин, скільки вам подобається на кожну нитку.
 12. Помірно по нижньому краю прив’яжіть пір’я і намистини до петлі ловця снів.