Найкращі серіали для жінок від Netflix – ТОП 5

Почуваєтеся пригніченою, намагаючись вирішити, який серіал подивитися? Намагаєтеся спланувати вечір для дівчат з коктейлями і приголомшливими дівочими серіалами? Або можливо шукаєте серіали про жінок, щоб розважитись ввечері на самоті? Вам пощастило. Ми склали список найкращих серіалів для жінок від Netflix, які варто подивитись прямо зараз.

Найщасливіша дівчина на світі

Заснований на однойменному бестселері Джессікі Нолл, фільм «Найщасливіша дівчина» слідує за історією Ані Фанеллі (Міла Куніс), жінки, яка має все, включаючи успішну роботу як письменника в гламурному жіночому журналі, достаток, повагу, наречений і бездоганний образ. Але в цьому проблема. Це все зображення, ретельно підібране, щоб приховати жахи, які вона пережила, будучи юною старшокласницею.

Ця історія захоплює вас і не відпускає до кінця. Це історія дитячої травми та виживання. Гра Куніс потайлива і відбиває правду про досвід її персонажа.

Диявол в Огайо

Цей восьмисерійний серіал, присвячений жінкам і дівчатам, є американським саспенс-трилером, заснованим на однойменній книзі Дар’ї Полатін. Історія починається з того, що Мей, дівчинка-підліток з перевернутою пентаграмою, вирізаною на спині, з’являється у лікарні Огайо. Лікарняний психіатр доктор Сюзанна Матіс приваблює випадок із дивною молодою дівчиною та пропонує поселити її у своєму будинку з іншими дітьми на час пошуку відповідної прийомної родини.

З’ясовується, що Мей втекла з культу, який жив у сусідньому сільському окрузі. Місцева влада давно намагалася розслідувати культ, але їм заважали проблеми зі свободою віросповідання і запекло захищаючий шериф округу. Присутність Мей швидко спричиняє потрясіння у сім’ї Матіс, оскільки викликає травму Матіс, змушуючи її робити дивний вибір і не помічати потреби інших своїх дітей.

Дивна поведінка Мей тримає глядачів у напрузі та невпевненості у тому, що думати чи відчувати до неї. Так само звернення Матіса з Мей та її дітьми, ймовірно, торкнеться нервів глядачів. Закручена сюжетна лінія гарантовано триматиме вас у напрузі до самого кінця. Цей серіал відноситься до категорії найкращих серіалів для дівчат, яким подобаються трилери та фільми жахів.

Частинки її

Це трилер, який зачаровує глядачів напруженою сценою вже у першому епізоді. Лаура Олівер (Коллетт) та її донька Енді (Белла Хіткот) перебувають у ресторані, обідають як мати та донька, коли чоловік, який стежив за її дочкою, починає стріляти у людей. Лаура захищає свою дочку, кидаючи своє тіло на Енді. Але це привертає увагу стрільця, і він протистоїть двом і загрожує застрелити Енді. Далі відбувається акт материнського героїзму, який привертає увагу всієї країни. Увага, яку Лора не хоче… тому що Лора зовсім не Лора.

Цей захоплюючий трилер ґрунтується на популярній книзі Карін Слотер. Відображено складності стосунків матері та дочки… і, можливо, періоду материнства. Цей серіал для жінок постійно тримає вас у напрузі.

Жінка в будинку через дорогу від дівчини у вікні

У цьому американському міні-серіалі представлені Крістен Белл, Майкл Ілі, Том Райлі, Мері Холланд, Кемерон Бріттон та Самсара Йєтт. Складно назвати це чорною комедією, трилером, детективом чи пародією на фільм жахів, але серіал із восьми епізодів точно змусить вас гадати від початку до кінця.

Белл грає вбиту горем Ганну, яка втратила дочку, шлюб і страждає від паралізуючого страху перед дощем. Вона алкоголічка, яка вичікує, випиваючи, дивлячись у вікно, часто не в змозі відокремити реальність від уявного. Після того, як нові сусіди, у тому числі красивий чоловік і його маленька дочка, переїжджають по сусідству, вона стає одержимою, а потім невпевненою, чи вона була свідком убивства. За цим слідує звивиста, часто лякаюча, а іноді дивно весела серія непередбачуваних подій, які розкривають передісторію Анни і змушують її стати хороброю героїнею, якою вона є насправді.

Архів 81

«Архів 81» натхненний популярним однойменним подкастом і розповідає про архіваріуса Дена Тернера, який береться за відновлення колекції пошкоджених відеокасет 1994 року. У багатоквартирному будинку Віссер починають відбуватися дивні речі, коли він стикається з цією жінкою, яка померла багато років тому. У міру того, як сезон розгортається на цих двох тимчасових шкалах, Ден поступово стає одержимим розкриттям того, що сталося з Мелоді.

Ден виявляє зв’язок із Мелоді і переконується, що може врятувати їй життя. Хоча Дена можна назвати головним героєм, ця історія орієнтована на жінок, і всі головні персонажі — жінки. Якщо ви любите фільми жахів, цей серіал незмінно лякає і змушує вас весь час гадати. І якщо ви подивіться його, до кінця ви будете прагнути більшого. Тому з нетерпінням чекаємо на другий сезон.