Що люблять чоловіки риби в жінках

Хлопець-Риби схожий на вид, що вимирає, що вимагає особливого захисту. Важко, по-перше, бути таким чутливим чоловіком. Деякі хлопці-риби справляються із суворою реальністю життя через ескапізм та залежності. Цей знак має репутацію невірних, хоча вони можуть заперечити, що «реальність мінлива».

На щастя, він часто мудрий і бачить далі звичайних соціальних моделей та суджень. Зазвичай із чоловіком-Рибою комфортно і просто приємно перебувати поряд.

Що люблять чоловіки риби в жінках

Інші знаки, які він шукатиме

Що стосується сумісності з іншими, він найкраще ладнає з іншими водяними знаками.

Він шукає когось, хто цінує співчуття та свої власні творчі шляхи. Його Сонцем керує Нептун, а це сфера фантазії, високої романтики та ескапізму. У коханні він тяжіє до потойбіччя; він хоче, щоб кохання врятувало його від грубого матеріалістичного світу. Кохання — це монастир, в якому можна сховатися, атмосфера, в якій можна здобути віру.

Хлопець Риби налаштований на хвилі, думки та фізичні рухи. Він читатиме вас тілом та душею. Його зацікавить хтось з особливим поглядом на світ: художник і мрійник на кшталт нього. Він шукає друга, який поважатиме його постійно змінювані ритми та потребу у самоті. Психічна просторова подушка між вами — відчуття захисту ваших особистих внутрішніх світів — є гарною основою для подальшого розвитку.

Реальне життя має значення

Реальне життя, проте, не завжди відбувається саме так. Якщо є тяжіння, ми часто зливаємося і поєднуємося розумом, а потім подивимося, що станеться. Мінливий чоловік Риби вбирає настрої та реалії інших. Якщо він занадто швидко загрузне у вашій драмі, риба спливе.

Чоловіки риби та жінки

Створіть чудові спогади про перші побачення, вирушивши в незвичайні місця з чарівною атмосферою. Одноразова закусочна краще відомого ресторану, тихе кафе краще за галасливий «популярний» заклад. Плануйте чарівні одноденні поїздки або інші заходи та обов’язково візьміть із собою камеру.

Кордони, які йому знадобляться

Одна проблема для водяного знаку Риб – це межі, і молодий чоловік у знаку Риби часто може бути приголомшений. Він може боятися підходити надто близько, знаючи, що «приймає» психічні особливості душі інших. Це може звести з розуму, ретельно вибудовувати порозуміння тільки для того, щоб після побачити, як він тікає, якщо вас для нього занадто багато. Йому знадобиться коханка, яка розуміє, що він налаштований на все. Якщо він, здається, не поспішає, це тому, що він рухається у багатьох світах.

Часто кажуть, що саме вам доведеться зробити перший крок на зустріч Рибам. Майте на увазі, що це може бути як тонкий погляд, так і щось більш значне. Можливо, він відгукнеться на якийсь духовний подарунок, який прикрасить його святилище, наприклад, свічку, музику або книгу містичної поезії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.