Як подорожі сприяють розвитку людини

Є одна концепція, яку постійно шукають на кожному етапі життя, і це здатність розвиватися. У процесі розвитку ми знаходимо нові навички та здібності, радість, унікальні виклики, зв’язки та любов. То де ж ми бачимо цю концепцію розвитку? В єдиному можливому місці: за межами нашої зони комфорту. Хороша новина полягає в тому, що розвиток може бути будь-де, найкраща новина полягає в тому, що це відбувається з експоненційною швидкістю, коли ми ПОДОРОЖУЄМО! І ми будемо раді розповісти вам, як подорожі допомагають вам зростати.

Зміст:

Коли ми подорожуємо в нове для нас місце, наше середовище стає непередбачуваним, наше критичне мислення та навички вирішення проблем перевіряються, і ми починаємо розвиватися. Девід Віскотт, вчений і письменник, чудово описує переваги перебування за межами зони комфорту, говорячи:

«Якщо ви хочете розвиватись, йдіть на передній край своєї компетенції, що означає тимчасову втрату безпеки. Тому щоразу, коли ви не зовсім розумієте, що робите, знайте, що ви ростете…».

Як подорожі допомагають вам розвиватись? Вони прибирають вашу зону комфорту, що дає можливість для особистого розвитку та саморозвитку.

Що подорож дає людині?

Є багато різних видів подорожей, які сприятимуть зростанню, наприклад, навчання за кордоном, волонтерство, викладання та багато іншого. Унікальна можливість, яка стає все більш популярною – це перерва на рік.

Студенти частіше обирають річну перерву між середньою школою та коледжем, а також між коледжем та аспірантурою або роботою на повний робочий день. Чому це круто? Тому що подорожі підвищують глобальну поінформованість, покращують комунікативні навички, підвищують зрілість та впевненість у собі та, зрештою, створюють більш різнобічних молодих фахівців.

Подорож також корисна для здоров’я, що є ще однією причиною, з якої корисно зробити річну перерву у подорожі перед серйозним переходом! Він зменшує стрес, знижує ризик серцевих захворювань, заохочує фізичну активність та сприяє творчості. Загалом переваги подорожей є унікальними для всіх, але ми виділили десять наших улюблених способів, за допомогою яких подорожі допоможуть вам перетворитися.

Як подорожі змінюють ваше життя

Як подорожі сприяють розвитку людини

  1. Розвивають міжкультурну компетенцію

Подорожі розвивають шанобливе та ефективне спілкування між людьми з різних культур. Це змінює те, як ми спілкуємось як неймовірно різні нації. Подорож до нової країни з новою рідною мовою – це унікальний досвід. Він демонструє складність вивчення нової мови та допомагає зрозуміти, як багато людей доклали зусиль, щоб вивчити нові мови.

  1. Поглиблюють ваше почуття емпатії

Стати іноземцем в іншій країні це незабутнє почуття. Легко заблукати, прості повсякденні справи, такі як похід в магазин за продуктами, користування транспортом або пошук туалету, є новими, і легко робити помилки. Після повернення додому золоте правило ніколи не було так ясно: стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе. Втрутиться і допоможіть, виявите співчуття, проявіть доброту, коли незнайомці здаються спантеличеними. Добрі жести можуть зробити чийсь день, будь то мандрівник або спантеличений туземець.

  1. Боротьба зі стереотипами

Подорож бореться із стереотипами двома способами. По-перше, подорожі протистоять хибним стереотипам, що розповсюджуються, про подорожі: що подорожувати небезпечно, більше крадіжки, від їжі захворієш, список можна продовжувати і продовжувати. Подорожі звертають увагу на існуючі необґрунтовані страхи та проливають світло на красу інших країн. По-друге, подорожі борються зі стереотипами, що склалися в інших країнах про туристів — що вони гучні, неввічливі, зарозумілі, упереджені, багаті тощо. У мандрівників є можливість виявити щиру цікавість та вдячність за нові культури.

  1. Кидають виклик вашій думці

Як подорожі розвивають людину

Подорож ставить вас у вразливе становище, коли ви знайомитеся з новими історіями, культурами, ідеями та людьми — і це один із способів, який робить очевидним, як подорожі допомагають вам розвиватися. Подорож також витягує вас із вашого захищеного міхура, часто в оточенні друзів та родини зі схожими ідеологіями. Обговорення своїх переконань з людьми з різних верств суспільства створює захоплюючі та складні бесіди, які дозволяють критично мислити та ставити запитання.

Подорож може змінити і кинути виклик думкам, що колись усталися, за рахунок введення нової інформації. У неї також є можливість спонукати себе дослідити і дізнатися більше про те, у що вони вірять, створюючи більш освічену та відкриту думку.

  1. Встановлюють міцні зв’язки

Подорож будить відчуття відкритості та дружелюбності. Це також забезпечує середовище формування міцних зв’язків. У нових місцях є цікавий спосіб зблизити людей, які однаково зацікавлені у вивченні нової культури. Переживання глибоких моментів, розмови, що надихають, і складні сценарії створюють міцні зв’язки. Крім того, це можливість почути нові погляди.

  1. Розвивають терпіння

З непередбачуваністю та незнайомою обстановкою приходять помилки та непередбачені наслідки. Тим не менш, цей досвід також забезпечує розвиток та збільшує терпіння. Особливі моменти та незабутні розмови можуть бути викликані запізненням на рейс чи очікуванням у черзі на ринку, і ці події демонструють, що терпіння створює найкращий результат для всіх. Розчарування ніколи не прискорить сценарій, але пошук світла у кожному досвіді може дати щось важливе.

  1. Дозволяють шукати правду

Все ще запитуєте, як подорожі допомагають вам рости? Подумайте про те, як інформація поширюється між країнами — новини — найпоширеніший шлях. Якщо ви не є тим, хто захоплено досліджує інші країни, цілком імовірно, що ваша взаємодія з іншими культурами обмежується тим, що ви чуєте та бачите в Інтернеті. Якщо і є щось, з чим ми всі можемо погодитися, то це те, що агенції новин публікують більше негативного, ніж позитивного контенту.

Подорожі дають змогу дізнатися правду про інші народи. Це дає вам можливість побачити красу, яку мають інші країни. Це дозволяє формувати освічені думки про інші нації та зближує людей.

  1. Відкриває для вас нові навички та здібності

Подорожі сприяють бажанню вчитися, а нові культури мають творчий потенціал, який може пробудити ваш інтерес. Мистецтво, музика, література та інші види діяльності, такі як йога, походи, плавання, співи та багато іншого можуть бути більш поширені в нових місцях, що дає вам впевненість у тому, щоб спробувати їх. Навчання за кордоном та участь в академічній відпустці акцентують увагу на важливості набуття нових навичок та здібностей. Саме тут тренується критичне мислення та зростає ваша здатність впевнено братися за нові завдання.

  1. Упокорюють вас

Подорож вириває вас зі світу рутини та комфорту та занурює у зовсім нове середовище. Ваші почуття будуть повністю збуджені, і ви можете кричати подумки: «Мені так незручно!» Ідеальний спосіб практикувати смиренність – сфера, в якій у вас немає відповідей на всі питання, і вам доводиться покладатися на те, що знаходиться поза вашою досяжністю.

Подорож упокорює вас, змушуючи ставити прості питання, уважно слухати, бути добрим і чемним. Це показує вам, що всьому в житті можна навчитися, немає вродженої переваги – нагадування, яке ми могли б використовувати.

  1. Розширює вашу впевненість

Приголомшуючи вас і змушуючи вас слухати та ставити запитання, подорожі підвищують вашу впевненість у собі якнайкраще. Це дозволяє вам побачити, що дискомфорт приносить проблеми та зростання. Що подорож дає людині? Це дозволяє вам розвивати нові та захоплюючі навички і дає вам впевненість у тому, щоб продовжувати виштовхувати себе за межі своєї зони комфорту, тому що ви розумієте, що ви можете отримати від цього.

Нова територія та речі, які колись були страхом, більше не здаються такими страшними, і це почуття впевненості може зрештою змінити ваше життя та допомогти вам приймати рішення, які створюють ефект снігової грудки.

Чому б не впізнати для себе, як мандрівки допомагають вам розвиватися?

Подорожі для розвитку людини

Можливо, ви пов’язані з десятьма з десяти причин того, як подорожі змінюють ваше життя, або, можливо, ви пов’язані лише з двома з них. Важливо, що незалежно від того, куди ви йдете, ви вчитиметеся і розвиватиметеся зовсім по-різному.

Отже, як мандрівки допомагають вам рости? Вони ставлять перед вами непередбачені завдання, з якими ви або впораєтеся, або зазнаєте невдачі, але багато чого навчитеся в обох випадках. Ви візьмете з собою все, що випробували під час подорожі, та здивуйтеся, як це вплине на ваше майбутнє.

Якщо ви зустрічаєте жінку з тієї ж країни, в яку ви подорожували, в продуктовому магазині вдома і починаєте балакати, або ви чіпляєтеся за досвід, який є виключно вашим, і переглядаєте фотографії, коли ви почуваєтеся пригніченим, подорож вплине на вас протягом усієї решти життя, іноді найменшими, а іноді і найзначнішими способами.

І якщо ви переживаєте серйозний життєвий перехід, хто знає, ви можете вибрати рік перерви та трохи більше дослідити та розвиватися, перш ніж братися за щось нове. Найкраще те, що подорожі можуть просто надихнути вас відправитися в нове місце та знайти новий вимір для себе.