Як зберегти відносини на відстані

Маючи під рукою цілодобовий доступ до інтернету, здається, що підтримувати стосунки на відстані простіше, ніж будь-коли. Міжміські дзвінки більше не розкіш; дні, коли їх треба було нормувати, давно минули.

Пари, що живуть на відстані, не повинні залежати від поштової доставки о 15:00, чекаючи на новини, яким у кращому випадку чотири дні.

Тепер нам більше не потрібно чекати, доки наші близькі перевірять свою електронну пошту, коли повернуться додому з роботи. Обмін миттєвими повідомленнями тримає нас прив’язаними один до одного, навіть коли ми ходимо магазинами, працюємо, граємо, дивимося фільм і робимо багато іншого.

Технології, однак, не можуть компенсувати все у відносинах на відстані, як вам скаже будь-хто, хто має стосунки на відстані.

Багато відносин на відстані, як і раніше, здаються емоційно складними, незважаючи на відсутність регулярної фізичної близькості.

Люди часто думають, що стосунки на відстані ніколи не спрацюють. Деякі з ваших кращих друзів навіть можуть сказати вам, щоб ви не ставилися до цього занадто серйозно, якщо ви зрештою будете розбиті горем.

Так, багато чого неможливо через відстань — ніхто не обіцяє, що буде легко. Все може ускладнитися, і часом ви можете почуватися самотнім та сумним.

Однак додаткова відстань також робить найпростіші речі найприємнішими. Можливість тримати іншу людину за руку, є разом за одним столом, відчувати дотик один одного, гуляти разом, нюхати волосся одне одного… ці маленькі бажання раптово можуть означати набагато більше у стосунках на відстані.

15 порад, як налагодити стосунки на відстані

Якщо ви хочете, щоб ваші відносини на відстані працювали, спробуйте ці поради:

1. Уникайте надмірного спілкування.

Нерозумно бути надмірно «прилипливим» та власним. Вам двом не обов’язково спілкуватись по 12 годин на день, щоб зберегти стосунки. Багато пар думають, що їм потрібно компенсувати відстань, спілкуючись більше. Це не правда. І це може лише посилити ситуацію. Незабаром вам набридне «любити». Пам’ятайте: менше краще.

2. Сприймайте це як можливість.

Якщо ви хочете жити разом, вам спочатку потрібно навчитися жити порізно.Ставтеся до цього як до навчальної подорожі для вас обох. Це можливість вам довести свою любов один до одного. Згідно з китайським прислів’ям, «Справжнє золото не боїться випробування вогнем». Замість того, щоб думати, що ці відносини на відстані роз’єднують вас двох, ви повинні вірити, що завдяки цьому досвіду ви обидва станете пов’язані один з одним ще сильніше.

Як Емма каже Віллу в четвертому сезоні серіалу “Хор”:

«Я хотіла би бути тут, далеко від тебе, але відчувати себе дуже близько, ніж бути поряд з тобою, але почуватися дуже далеко». – Емма, “Хор” Сезон 4

3. Встановіть кілька основних правил, щоб керувати своїми очікуваннями.

Ви обидва повинні чітко розуміти, чого ви очікуєте один від одного під час цих стосунків на відстані. Встановіть деякі основні правила, щоб ніхто з вас не робив того, що застало б інший бік зненацька.

Наприклад, чи можна іншій людині ходити на побачення? Який ваш рівень прихильності? Краще бути відкритими один з одним про всі ці речі.

4. Намагайтеся спілкуватися регулярно та творчо.

Вітайте один одного «доброго ранку» і «на добраніч» щодня — це обов’язково. До того ж, постарайтеся інформувати свого партнера про своє життя та його події, хоч би якими звичайними деякі речі здавалися.

Щоб урізноманітнити гру, час від часу надсилайте один одному фотографії, аудіокліпи та короткі відео. Докладаючи таких зусиль, ви змушуєте іншу людину відчувати себе коханою та дбайливою.

5. Говоріть про секс один з одним.

Сексуальна напруга, безперечно, є однією з найважливіших речей в парами. У певному сенсі сексуальне бажання схоже на клей, який утримує обидві сторони від розлуки. Сексуальна потреба не тільки біологічна, а ще й емоційна.

Підтримуйте вогонь, відправляючи один одному дратівливі тексти, повні сексуальних натяків та провокаційних описів. Сексуальні каламбури також непогано працюють.

6. Уникайте “небезпечних” ситуацій.

Якщо ви вже знаєте, що похід у клуб чи випивка з компанією друзів пізно ввечері викличе невдоволення вашого партнера, то вам слід або не робити цього, або попередити партнера заздалегідь, щоб заспокоїти його.

Ви не повинні ігнорувати такі речі, тому що це тільки викличе у вашого партнера додаткове занепокоєння чи підозру — і, звичайно ж, дуже засмутить, бо він почуватиметься безсилим чи не в змозі контролювати ситуацію.

Ви можете стати жертвою своїх пасток, йдучи з роботи раніше, щоб з кимось провести час або зустрічаючись з кимось з вашого минулого, який фліртував з вами, не усвідомлюючи цього.

Слухайте своє серце, але не покладайтеся на нього. Переконайтеся, що ви також слухаєте свій розум.

7. Робіть щось разом.

Зіграйте разом в онлайн гру. Одночасно дивіться документальний фільм на YouTube чи Vimeo. Поділіться піснею в Skype, поки інший грає на гітарі. Зателефонуйте один одному відеозв’язку і вирушайте на прогулянку разом. Разом робіть покупки в інтернеті та купуйте один одному подарунки.

Ви дійсно повинні бути творчими та спонтанними в цьому.

8. Робіть подібні речі.

Рекомендуйте один одному книги, серіали, фільми, музику, новини тощо. Коли ви читаєте, дивіться і слухаєте те саме, у вас з’являється більше загальних тем для розмови.

Навіть якщо ви живете окремо, приємно мати спільні переживання.

9. Приїжджайте один до одного у гості.

Будь-які стосунки на відстані збагачуються відвідуваннями.

Після всього очікування, туги і помірності ви, нарешті, зустрінетесь, щоб виконати всі дрібниці, такі як поцілунки, тримання за руки і т. д. Це звично для пар, що перебувають у відносинах на відстані, але особливо і інтимно для пар, що живуть вимушено з відривом.

Атмосфера буде наповнена феєрверками, блискучими бомбами, конфетті, веселкою та метеликами.

10. Майте на увазі ціль.

Ми надовго розлучимося? А що щодо майбутнього? Це питання, які ви повинні поставити собі.

Насправді пара не може завжди залишатися у відносинах на відстані. Зрештою, нам усім треба заспокоїтись.

Так що складіть план. Встановіть тимчасову шкалу, відзначте передбачуваний час порізно і разом і намалюйте кінцеву мету.

Важливо, щоб ви були на одній хвилі і мали однакові цілі. Так що, навіть якщо ви не живете в тому самому просторі і в одному часовому поясі, у вас обох все одно є мотивація працювати разом в одному напрямку до майбутнього, який включає один одного.

11. Насолоджуйтесь часом, проведеним на самоті, та часом, проведеним із друзями та сім’єю.

Ви не самотні, якщо самі не захочете цього відчути. Вам не потрібно дозволяти своєму світу обертатися навколо вашого партнера — у вас все ще є ви, ваші друзі та ваша сім’я. Виділіть цей час, щоб зробити більше з друзями та родиною. Найчастіше ходіть у спортзал. Заведіть нове хобі. Є багато речей, які можна зробити без участі вашого партнера.

12. Залишайтеся чесними один з одним.

Розкажіть про свої почуття страху, невпевненості, ревнощів, апатії тощо. Якщо ви спробуєте щось приховати від свого партнера, ця таємниця рано чи пізно поглине вас зсередини. Не намагайтеся впоратися з усім самотужки. Будьте відкриті та чесні один з одним. Дозвольте вашому партнеру допомогти вам та надати вам необхідну підтримку. Краще подивитися на проблему на її початковій стадії, ніж розкрити її лише тоді, коли вже надто пізно.

13. Знайте графіки один одного.

Корисно знати, коли інша людина зайнята та вільна. Так що ви можете надіслати повідомлення або зробити дзвінок у потрібний час. Ви не хотіли б турбувати свого партнера, коли він перебуває посеред ділової зустрічі. Переконайтеся, що ви в курсі маленьких і великих подій у житті іншої людини, наприклад, проміжних семестрів та іспитів у коледжі, важливих ділових поїздок та зустрічей, співбесід при прийомі на роботу тощо. Це стає більш важливим, особливо якщо ви живете у різних часових поясах.

14. Надішліть подарунок звичайною поштою.

Надсилайте один одному листівки та рукописні любовні листи. Час від часу надсилайте один одному подарунки по всьому світу. Доставка квітів на дні народження, ювілеї та День Святого Валентина. Робіть покупки онлайн і дивуйте один одного крутими футболками, сексуальною білизною і т.п.

15. Залишайтеся позитивними.

Вам потрібно постійно вливати позитивну енергію у відносини на відстані, щоб їх підтримувати. Так, очікування може бути болючим, і іноді ви можете почуватися самотнім, але вам потрібно нагадати собі, що плоди в кінці будуть солодкими.

Один із добрих способів залишатися позитивним — завжди бути вдячним. Будьте вдячні за те, що у вас є когось, кого ви любите, хтось, хто любить вас у відповідь. Будьте вдячні за дрібниці, наприклад, за саморобний лист, який днями благополучно прибув у вашу поштову скриньку. Будьте вдячні за здоров’я та безпеку один одного.

Насамкінець

Кохання — це сила, яка знаходиться поза вашим контролем. Кохання просто трапляється. Те саме стосується відключення цих почуттів, навіть коли ви отримуєте ідеальну роботу на іншому кінці країни.

Ніхто з нас не бажає стосунків на відстані. Але якщо ви знаходитесь в таких відносинах, вам просто потрібно отримати максимальну користь зі складної ситуації. Ми сподіваємося, що ці поради для відносин на відстані допоможуть вам залишатися сильними і життєрадісними, живучи далеко один від одного.