Які знаки зодіаку цілуються найкраще

Зі скорпіоном ви можете знайти те кохання, яке було у Ноя та Еллі в «The Notebook». Ці загадкові водні знаки не люблять робити перший крок, а вважають за краще чекати, поки до них підійдуть інші. Але всередині кожного Скорпіона ховається власницька, первісна сила. Вони затягнуть вас у грубе, інтенсивне захоплення губ, як тільки ви почнете відчувати, що у вас є перевага, що напевно зробить вас слабкими. Важливо пам’ятати, що хоча Скорпіони часто мають репутацію пристрасних людей, саме ця пристрасть робить їх одним з кращих знаків зодіаку, що цілуються.

Зміст:

З яким знаком зодіаку найкращий секс?

Не дивно, що Телець, яким керує Венера, вважається одним з найкращих знаків зодіаку, що цілуються. У нього може не бути явного чванства, яке є в інших знаків, але вони компенсують це чуттєвістю. Знаки Тельця відомі своїм повільним та стабільним темпом стосунків, тому вони можуть змусити вас трохи зачекати перед важливим моментом. Романтичний і чуттєвий Тілець знає, як створити атмосферу після того, як ви привернули його увагу. На той час, коли вечеря, танці та випивка закінчаться Ви будете танути в їхніх обіймах для поцілунку.

Які сигнали вказують на поцілунок?

Що означає поцілунок різних знаків зодіаку?

 • поцілунок однієї губи для Риб (19 лютого – 20 березня)
 • поцілуйте один одного в щоку для Тельця (20 квітня – 20 травня)
 • поцілунок у лоб для Рака (21 червня – 22 липня)
 • поцілунок руки для Лева (23 липня – 22 серпня)
 • поцілунок у ніс для Стрільця (22 листопада по 21 грудня)
 • французький поцілунок для Овна (21 березня – 19 квітня).

Який знак сприятливий у ліжку?

Сексуальну сумісність важко визначити. Загальні риси та темперамент людини можна передбачити, використовуючи знак зодіаку людини.

Ми можемо просто визначити, які знаки зодіаку краще виявляють себе в ліжку, ґрунтуючись на цьому.

Надзвичайно важливо зрозуміти специфіку підходу кожного знака, тому що кожен знак по-різному реагує на сексуальний досвід.

Знаки зодіаку, які найкраще підходять для сексу:

 1. Одним із найкращих знаків зодіаку в ліжку є Леви. Лев любить брати на себе відповідальність у спальні і є палким і пристрасним коханцем. Вони не зупиняться ні перед чим, щоб їхній коханий відчував себе особливим, коли вони в ліжку. Цей знак відомий як ввічливий чоловік, який враховує потреби своїх партнерів.
 2. В ліжку Терези чудові. Вони майстри техніки “давати-і-брати”. Вони надзвичайно талановиті коханці. Навіть найбільш екстравагантні фантазії їх подружжя не чета Терезам. Вони здатні виконати найсміливіші фантазії. Тим не менш, вони досить традиційні у своєму коханні. Їм подобається зачаровувати людей до землі.
 3. Скорпіон вміє скористатися загадковою картою. Скорпіон любить напористість і пробує щось нове у ліжку. The Big O – улюбленець скорпіонів. Скорпіон постійно намагається знести голову партнерові. Їхні сексуальні пригоди — чудовий спосіб показати, що вони жалять.
 4. Повільний, чуттєвий та пристрасний секс – ось визначення Діви. Вони прагнуть до досконалості, розважаються та інтелектуально стимулюються. Діви йдуть на багато чого, щоб створити затишну та спокусливу атмосферу. Вони постійно прагнуть привернути до себе своїх коханих.
 5. Стрільці невинні. Однак у ліжку вони є потік енергії та ентузіазму. Їм подобається вступати до імпровізованих романтичних відносин. Вони часто пропонують несподівані пропозиції. Стрільці гарантують винятковий досвід у ліжку.

Як цілуються знаки зодіаку?

Пять найкращих знаків зодіаку для пристрасних поцілунків.

Які знаки зодіаку краще цілуються

Настав час оцінити п’ять найкращих знаків зодіаку з погляду їхньої здатності цілуватися. Пам’ятайте, що практика робить досконалим, тому те, що вашого знака немає у списку, не означає, що ви погано цілуєтеся! Ви робите правильно, якщо цілуєте свого чоловіка з наміром, пристрастю та любов’ю.

 1. Риби. Цілком логічно, що чутливий водний знак, такий як Риби, буде у верхній частині списку кращих поцілунків, незважаючи на те, що ви, можливо, очікували на це. Ці пристрасні душі, зокрема, своїми довгими та приємними поцілунками сподіваються показати своєму подружжю, як сильно вони їх цінують. Бути з Рибами – найкращий варіант, якщо ви хочете розчинитися в обіймах та поцілунках свого партнера.
 2. Скорпіон. Скорпіони, ще один знак водної стихії відомі своєю інтенсивністю. Це означає, що їхня гра в поцілунки також буде пристрасною та фантастичною. Скорпіон легко бере на себе ініціативу і виражає свої почуття через чудові поцілунки, коли ви їм подобаєтеся. Буде багато пристрасних поцілунків, і не лише звичайних. Ви можете очікувати від Скорпіона поцілунків тіла, рук та навіть шиї.
 3. Телець. Тільці відомі своїм доброзичливим та чутливим темпераментом, незважаючи на те, що вони не належать до водного знаку. Вони мають багато чуттєвої енергії, тому що вони земні знаки, і ця енергія також присутня в тому, як вони цілуються. Коли Телець цілує вас, немає сумнівів у його справжніх почуттях, і він досить добре розуміє, чого хоче його партнер. Наступного разу, коли він обдарує вас пристойним поцілунком у м’які губи, будьте готові до того, що його обведуть навколо пальця!
 4. Леви. Леви чудово показують своєму подружжю, як сильно вони їх люблять, даруючи їм пристрасні поцілунки. Львів надзвичайно цікаво цілувати, бо вони прагнуть залишити вас враженими здібностями до поцілунків. Привабливі Леви надають великого значення тому, щоб принести задоволення своїй другій половині за будь-яку ціну і досягти успіху в цьому. Коли Лев цілує вас, ви безперечно відчуєте міць цього керованого сонцем знака, оскільки вони не бояться дати вам знати, що ви той самий.
 5. Рак. Рак, водяний знак, відомий тим, що він фантастично цілується. Рак пристрасно закохується, і його пристрасні поцілунки досить сильні, щоб змусити вас зомліти. Рак хоче переконатися, що все ваше тіло отримує його любов і прихильність, тому поцілунок включає не тільки ваші губи. Ви можете очікувати, що глибокий, пристрасний поцілунок від Рака змусить вас хотіти більшого.

Тут перераховано п’ять найкращих знаків зодіаку, які чудово цілуються. Майте на увазі, що якість ваших поцілунків з коханим – це все, що має значення.

На які знаки зодіаку не можна покластися?

Небагато людей мають чесноту вірності. Тому деякі люди ніколи не будуть вірні вам, хоч би що ви робили. Навіть якщо ви зробите все, що у ваших силах, щоб допомогти їм, вони все одно можуть вирішити діяти поодинці. Тому, перш ніж шкодувати за те, що вони не виправдали ваших очікувань, майте на увазі, що вони просто такі, які є.

Астрологія може мати якесь відношення до цього, якщо вам цікаво, чому вони такі, які вони є. Ось чотири знаки зодіаку, які, згідно з астрологією, нездатні до вірності.

 1. Овни схильні служити своїм інтересам. Вони не думатимуть двічі про те, щоб зрадити вас у будь-який час, коли їм захочеться. Іноді Овни можуть бути неймовірно егоцентричними, думаючи лише про свої особисті переваги. Так що, якщо ви коли-небудь допомагали Овну, не чекайте того ж у відповідь.
 2. Також з великою ймовірністю вас обдурить Козеріг. Що стосується інших, то вони ніколи не вагаючись зраджують їх, тому що їхня відданість завжди обмежена небагатьма обраними. Тому, якщо ви знаєте Козерога, не покладайте на нього великих надій.
 3. Найімовірніші люди, здатні зрадити вас – Скорпіони. Крім своїх друзів та сім’ї, вони ніколи і нікому не будуть вірні. Іноді може бути важко сказати, чи Скорпіон дійсно вважає вас другом, тому що він може здатися досить добрим на поверхні, але його поведінка розкриє правду. Тому переконайтеся, що вони думають про вас, перш ніж повністю довіряти Скорпіону.
 4. Ще один знак зодіаку, який ніколи не зможе бути вірним, якщо сам цього не захоче – це Телець. Більшість народжених під цим знаком матеріалістичні. Вони шукають власні переваги, без яких їм було б складно залишитися з кимось. Вони завжди віддаватимуть перевагу винагородам над людьми.

Відмова від відповідальності: хоча ці якості є загальними, вони здебільшого зосереджені на ваших зодіакальних характеристиках; отже, не всі функції, перелічені вище, можуть відноситись до вас.

Які сигнали є романтичними?

Ми ніколи не втрачаємо нагоди зробити комплімент нашим партнерам, тому що вони найкращі коханці для всіх нас. Чому б і ні? Усі хочуть відчувати, що в цьому немає нічого поганого.

Але лише деякі виділяються як великі коханці. Джерелом такого твердження є астрологія, а не ми. Знаки зодіаку, які є ідеальними партнерами, наведені нижче.

 1. Терези вміють змушувати інших почуватися особливими, і вони використовують для цього будь-яку можливість. Здатність визнавати, цінувати, заохочувати та мотивувати своїх партнерів – найбільша сила Терезів як коханців. Вони обов’язково розставляють пріоритети у правильних речах і не залишають поза увагою, коли справа доходить до демонстрації своїй половинці свого кохання.
 2. Леви ніжні та чарівні, а також галасливі. Вони мають глибоку любов до чоловіка, і ніщо не зможе її змінити. Леви – самовіддані люди, які зроблять все можливе для своїх партнерів. Переконайтеся, що ви не розлучаєтеся з Левом, якщо ви зустрічаєтеся з ним.
 3. Стрілець – чудовий партнер. Їх привабливі вчинки та добрі слова здатні привернути до себе будь-кого. Як тільки вони закохаються в вас, вони зроблять все можливе, щоб дати вам все, що вам потрібно. Коли вони незадоволені, вони можуть іноді бути різкими, але крім цього, вони мають всі характеристики великого коханця.
 4. Іноді інтроверт, Водолій. Вони вважаються найкращими коханцями через унікальний спосіб вираження свого кохання. Навіть якщо вони не говорять, роблять все можливе для своїх коханців. Якщо ви зустрічаєтеся з Водолієм, ви справді знайшли золото.

Ерогенні зони знаків зодіаку

Ерогенні зони кожного знака зодіаку різні:

 • Телець – горло та шия
 • Близнюки – плечі, руки та кисті
 • Рак – живіт та груди
 • Лев – верхня частина спини та серце
 • Діва – живіт
 • Терези – анус
 • Скорпіон – геніталії.

У яких знаків зодіаку виходять сумісні пари?

 • Водолій та Близнюки
 • Козеріг та Телець
 • Стрілець та Овен
 • Телець та Лев
 • Близнюки та Терези
 • Риби та Рак
 • Діва та Телець.